Mark III: army casemod z našich končin
i Zdroj: PCTuning.cz
Návody Článek Mark III: army casemod z našich končin

Mark III: army casemod z našich končin | Kapitola 7

Jakub Krumpolc

Jakub Krumpolc

7. 3. 2019 10:00 20

Seznam kapitol

1. Původní myšlenka a příprava 2. Komponenty, které jej pohání 3. Vodní chlazení a jeho úpravy 4. Barvy
5. Detaily, na kterých záleží 6. Jak to vlastně chladí a funguje? 7. Pár vět závěrem 8. Fotogalerie

Věříme, že počítač může být umění. Proto jsme vytvořili Mark III. Jako skupinka nadšenců se do casemoddingu pořád dostáváme, něco vylepšujeme a učíme se. Tentokrát nám projevili důvěru z Bitspower, Aorus, WD a FSP. Chtěli jsme udělat něco dospělého, vojenského, ale malého. Podívejte se do zákulisí, jak to probíhalo a co vzniklo.

Reklama

Pár vět závěrem

Nemůžu uvěřit, že jsme na konci – jak s Mark III, tak s tímto článkem. Každý projekt je úplně jiný, přináší jiné výzvy, naučí jiné věci, člověk pozná nové lidi a doufám třeba i někoho inspiruje. To je to, co na casemoddingu osobně miluji – spojení novinek, originálních řešení a přátelství. Bez spolupráce, důvěry a trochu šílenosti by to nefungovalo.

Od momentu, kdy se zrodila celá myšlenka až doteď, to byla pěkná jízda, teď ale přichází to hlavní – možnost podělit se o výsledek s ostatními, ukázat jim cestu a třeba je inspirovat. To je na tom nejdůležitější.

Rozhodně jde udělat výkonnější počítač. Rozhodně jde udělat výhodnější počítač. Mark III je ale spíš vyjádření naší myšlenky, nápadu a oslava přátelství. Stejně jako u toho umění, ať si to člověk představí jakkoliv, nejde říct co je lepší. Byl bych rád, aby to bylo hlavní vyznění tohoto článku a s trochou štěstí to někoho nakoplo udělat svůj počítač krásnější.

Opravdu neumím psát konce a vlastně to ani nemám moc rád, takže nebudu končit nějakou super údernou originální větou. Snad ještě zdůrazním, že hlavní důvod, proč vůbec mohu podobný článek psát, jsou všichni úžasní lidi, co se na celém projektu podíleli, a ať už se známe osobně, nebo nás dělí kontinenty, stejně nám dali šanci. Mockrát díky, jste úžasní!

Mark III: army casemod z našich končin
i Zdroj: PCTuning.cz

Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.

Reklama
Reklama