Návrat na planetu No Man´s Sky je pořádný úspěch
Článek Návrat na planetu No Man´s Sky je pořádný úspěch

Návrat na planetu No Man´s Sky je pořádný úspěch

Lucie Jiříková

Lucie Jiříková

8. 8. 2018 03:00 9

Seznam kapitol

1. Nešťastný začátek 2. Předchozí updaty 3. Co je nového (1) 4. Co je nového (2)
5. Porovnání grafiky 6. Přijetí No Man 7. Shrnutí, závěrečné hodnocení

No Man's Sky bylo při uvedení velkým zklamáním. Před pár dny se ale dočkalo obrovského updatu s názvem „Next“. Spolu s drobnějšími předchozími updaty udělal z této hry docela jiné dobrodružství a je důvodem, proč se do No Man's Sky znovu ponořit. Přinášíme vám postřehy ohledně hratelnosti a srovnání staré a nové verze. Je to pecka.

Reklama
Reklama

Update Next je v pořadí čtvrtým velkým updatem No Man’s Sky. Již dříve vyšel update Foundation, Pathfinder a Atlas Rises.

Foundation přišel se dvěma novými herními módy (Creative umožňuje volný průzkum a kreativní vyžití, Survival mode přichází s extrémnějšími podmínkami, které pořádně otestují schopnosti hráčů), možností zajímat a stavět základny a možnost teleportovat se z nich a do nich, možnost farmaření, nové suroviny a technologie a vylepšené uživatelské rozhraní a především potom grafické zpracování.

Přehled všech novinek Foundation


Pathfinder přinesl, vedle klasického vylepšení vzhledu a přidání modů a zbraní atd., také nový mód s permanentní smrtí, širší možnosti přizpůsobení vaší základny, nová vozidla a závody s nimi, specializaci lodí a možnost vlastnit jich několik najedou, stejně jako podporu Steam Workshop a možnost sdílet na něm svoje základny.

Přehled všech novinek Pathfinder

Atlas Rises do hry přinesl nový příběh, nový procedurální systém misí, vylepšení obchodování, nové planetární biomy a vylepšení biomů stávajících, vylepšení skeneru a deníku, ve kterém jsou objevy zanesené, a vůbec vylepšení uživatelského rozhraní. Přibyly také nové možnosti soubojů ve vesmírných lodích, nové lodě, možnost editování terénu a samozřejmě také spousta grafických vylepšení.

Přehled všech novinek Atlas Rises


Každý z dříve představených updatů byl v kontextu jiných her opravdu obrovský. A teď si představte, že update Next je přibližně tak velký, jako všechny tři předchozí updaty dohromady.

Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning