Návrat na planetu No Man´s Sky je pořádný úspěch
i Zdroj: PCTuning.cz
Hry Článek Návrat na planetu No Man´s Sky je pořádný úspěch

Návrat na planetu No Man´s Sky je pořádný úspěch | Kapitola 7

Lucie Jiříková

Lucie Jiříková

8. 8. 2018 03:00 9

Seznam kapitol

1. Nešťastný začátek 2. Předchozí updaty 3. Co je nového (1) 4. Co je nového (2)
5. Porovnání grafiky 6. Přijetí No Man 7. Shrnutí, závěrečné hodnocení

No Man's Sky bylo při uvedení velkým zklamáním. Před pár dny se ale dočkalo obrovského updatu s názvem „Next“. Spolu s drobnějšími předchozími updaty udělal z této hry docela jiné dobrodružství a je důvodem, proč se do No Man's Sky znovu ponořit. Přinášíme vám postřehy ohledně hratelnosti a srovnání staré a nové verze. Je to pecka.

Reklama

Také já hodnotím návrat do světa No Man’s Sky velice dobře. Vlastně mě během prvních několika hodin pořád dokola napadalo, že hraju úplně jinou hru. Ano, typické barvy a celkově pestré prostředí sice zůstalo, vše je ale mnohem uhlazenější, logičtější a především o dvě třídy detailnější, než bylo kdy dřív.

Velké změny prodělala především grafická stránky hry, ale také paleta možností. Nyní kvůli zábavě už nemusíte běhat z místa na místo a z planety na planetu a jenom se těšit, kde na co zase narazíte. K dispozici je celá řada dalších aktivit, která hratelnost dále prohlubuje tak, že u hry bez mrknutí oka vydržíte dlouhé hodiny, dny, týdny… možná i roky.

Kdyby takto No Man’s Sky vypadala už při vydání, dnes bychom na tomto místě mohli rozebírat její prodejní rekordy a další úspěchy. Takto je No Man’s Sky hra se špatným prvním dojmem, ale s poměrně pozitivním koncem. Takže pokud jste si ji kdysi zakoupili, zase se k ní vraťte. Napravíte si tím veškeré mínění nejen o hře samotné, ale také o jejích tvůrcích.

Před závěrečným hodnocením reparátu si můžete ještě připomenout, jak vypadala recenze + hodnocení No Man's Sky těsně po vydání hry na PC Tuningu.

Návrat na planetu No Man´s Sky je pořádný úspěch
i Zdroj: PCTuning.cz


Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama