Návrat na planetu No Man´s Sky je pořádný úspěch
i Zdroj: PCTuning.cz
Hry Článek Návrat na planetu No Man´s Sky je pořádný úspěch

Návrat na planetu No Man´s Sky je pořádný úspěch | Kapitola 4

Lucie Jiříková

Lucie Jiříková

8. 8. 2018 03:00 9

Seznam kapitol

1. Nešťastný začátek 2. Předchozí updaty 3. Co je nového (1) 4. Co je nového (2)
5. Porovnání grafiky 6. Přijetí No Man 7. Shrnutí, závěrečné hodnocení

No Man's Sky bylo při uvedení velkým zklamáním. Před pár dny se ale dočkalo obrovského updatu s názvem „Next“. Spolu s drobnějšími předchozími updaty udělal z této hry docela jiné dobrodružství a je důvodem, proč se do No Man's Sky znovu ponořit. Přinášíme vám postřehy ohledně hratelnosti a srovnání staré a nové verze. Je to pecka.

Reklama

Přizpůsobení postavy

Pokud si ve své základně postavíte Appearance Customiser, můžete si přizpůsobit svou vlastní postavu. I tady jsou možnosti docela široké a velmi zajímavé.

Návrat na planetu No Man´s Sky je pořádný úspěch
i Zdroj: PCTuning.cz

Postavy v multiplayeru navíc mohou používat nová gesta (najdete je v rychlém menu) a vyjadřovat tak svoji momentální náladu.

Návrat na planetu No Man´s Sky je pořádný úspěch
i Zdroj: PCTuning.cz

Vylepšené možnosti lodí

Do hry přibyla také možnost sestavovat si a vylepšovat flotily fregat (se specializacemi boje, průzkumu, obchodu, průmyslu a podpory). S těmito fregatami pak můžete hrát realtimové mise, žádat je o pomoc když se dostanete do souboje, nebo je využít k tomu, aby vám pomohly prozkoumat nový systém.

Návrat na planetu No Man´s Sky je pořádný úspěch
i Zdroj: PCTuning.cz

Přepracovaný systém surovin a výroby předmětů

Všechny stávající substance a suroviny byly přepracovány a znovu vyváženy, aby si svět No Man’s Sky zachoval vnitřní integritu a realističnost. Do hry přibyly některé unikátní substance a předměty, z nichž některé lze vyrobit za pomoci věcičky pojmenované jako „refiners“ (rafinérie).

Nové technologie

K dispozici jsou také nové, procedurálně generované technologie, jimiž si můžete dále vylepšit svůj Exosuit, Multi-Tool a nebo lodě.

Mise

Přepracovaný byl i systém misí, kde se setkáváte s novými příběhovými prvky, které podněcují vaši chuť k objevování. Náplň misí byla rozšířena o fotografování, krmení, útočení a bránění, archeologii a specializované lovecké mise.

Tvůrci taktéž plánují rozjet týdenní výzvy a události a prostě pravidelně přinášet nový obsah v podobě misí a úkolů. Tento obsah bude k dispozici zdarma pro všechny hráče bez rozdílu platformy.

Velkou změnu opět proděla také grafika hry, takže té bych ráda věnovala samostatnou stránku.

Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.

Reklama
Reklama