Nejlepší prázdninové hry pro PC: co vyšlo i co nás ještě čeká
i Zdroj: PCTuning.cz
Hry Článek Nejlepší prázdninové hry pro PC: co vyšlo i co nás ještě čeká

Nejlepší prázdninové hry pro PC: co vyšlo i co nás ještě čeká | Kapitola 4

Lucie Jiříková

Lucie Jiříková

13. 8. 2018 03:00 3

Seznam kapitol

1.  Co se událo na PC Tuningu 2. The Awesome Adventure of Captain Spirit 3. Crash Bandicoot N. Sane Trilogy 4. Youropa 5. From the Ashes, Hellfire
6. Warhammer, Mothergunship, Semblance 7. The Banner Saga 3, Chasm, This is Police 2 8. Yakuza 0, Overcooked! 2 9. Několik dalších tipů 10. Co se chystá do konce prázdnin?

Ačkoliv na většině území Evropy toto léto padaly teplotní rekordy a sucho s tím spojené často vypadalo velmi kriticky, herní vývojáři a vydavatelé ani na moment nezaháleli. I letos v létě jsme tak dostali naservírované zajímavé nové hry, z nichž jsme vybrali ty nejlepší. Berte to jako přehled toho, co byste si za poslední dva měsíce neměli nechat ujít.

Reklama

Youropa

  • Žánr: akční adventura
  • Datum vydání: 27. června
  • Hodnocení: 79 % / 7,8 b
  • Oficiální stránka: https://www.frecle.net/

Nejlepší prázdninové hry pro PC: co vyšlo i co nás ještě čeká
i Zdroj: PCTuning.cz

Jestliže máte rádi nezávislé hry s logickými úkoly, potom vaše oči zabloudily na ty správné řádky. Youropa splňuje obě dvě podmínky a navíc je v češtině a v poměrně solidním (alespoň na nezávislou hru) zpracováním.

Svět Youropy hýří barvami, které se promítají i do samotné hratelnosti. Se sprejem v ruce totiž můžete ničit některé nepřátelské jednotky stejně jako odhalit důležité nápisy na zdi, které vás posunou blíže k cíli.

Dalším zajímavým prvkem Youropy je voda, která zbavuje barev všechny nepřátelské jednotky. Proto stačí někam postavit stříkající hadici a pak pod ní nahnat nepřátelské jednotky, které přijdou o barvy a tedy i o svůj život.

Vůbec nejzajímavější v celé Youropě jsou ale „hrátky“ s gravitací. V této hře se můžete kdykoliv přilepit ke stěnám a chodit nebo například nosit předměty hlavou vzhůru. Na této možnosti jsou přitom vystavěny i některé logické hádanky, kterých je v této hře obecně dostatek.

Youropa nezobrazuje krev ani násilí, což z ní společně s chytrou hratelností dělá perfektní hru pro děti. Ani dospělí se u ní ale nebudou nudit. Vyzkoušejte, nebudete zklamaní.

Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.

Reklama
Reklama