Nejočekávanější hry roku 2017: Na co se můžeme těšit?
i Zdroj: PCTuning.cz
Hry Článek Nejočekávanější hry roku 2017: Na co se můžeme těšit?

Nejočekávanější hry roku 2017: Na co se můžeme těšit? | Kapitola 9

Lucie Jiříková

Lucie Jiříková

10. 1. 2017 03:00 28

Seznam kapitol

1. Kindom Come, South Park: TFBW 2. Outlast 2, Resident Evil 7 3. Scalebound, For Honor 4. Mass Effect: Andromeda, Ghost Recon Wildlands 5. State of Decay 2, Quake Champions
6. Prey, Agents of Mayhem 7. Halo Wars 2, Torment: Tides of Numenera 8. Lords of the Fallen, Styx 2 9. Sea of Thieves, Vampyr

I když jsme do nového roku vstoupili teprve před pár dny, herní menu na následujících dvanáct měsíců mají vývojáři a herní vydavatelé velkých AAA titulů už dlouho pečlivě naplánované. Nadcházející rok potěší hlavně příznivce akčněji a hororověji laděných her. Na jakých novinkách si tedy v roce 2017 pochutnáme?

Reklama

Sea of Thieves

Nejočekávanější hry roku 2017: Na co se můžeme těšit?
i Zdroj: PCTuning.cz

Mám takový pocit, že společně se Sea of Thieves by se vývojářské studio mohlo vrátit do formy, kterou disponovalo v časech jejich originálních majstrštyků Perfect Dark a Banjo-Kazooie. Dovolte mi to trošku rozvést.

Sea of Thieves by měla být online hra, která stojí na myšlence otevřeného herního světa zasazeného do pirátského prostředí. V roli mocných pirátů však nebudeme chytat bronz a popíjet rum, ale získávat lup a vůbec se snažit o to, abychom se zajistili na důchod, do něhož piráti chodí mnohem dřív.

Na některých misích budeme moci spolupracovat s ostatními piráty, někdy ale dojde také na záškodnictví. V originálním duchu se potom nese i komiksové grafické zpracování. Díky němu hra klame tělem – ne tohle dobrodružství opravdu nebude pro děti!

Vampyr

  • Žánr: akční RPG
  • Datum vydání: 2017
  • Vývojář: Dontnod
  • Oficiální stránka: http://dont-nod.com/

Nejočekávanější hry roku 2017: Na co se můžeme těšit?
i Zdroj: PCTuning.cz

Vampyr je interaktivní drama od vývojářského studia Dontnod, v jehož portfoliu najdeme velmi úspěšnou adventuru Life is Strange. Vampyr se odehrává na začátku 20. století v Londýně, který je paralyzován zhoubnou epidemií španělské chřipky. Zatímco je zašlá sláva Londýna zašlapána hluboko pod špínu, násilí a strach, nad městem pomalu začíná přebírat moc nejnepolapitelnější organizace predátorů – upíři.

Z trailerů je patrné, že hlavním lákadlem akčního RPG Vampyre by měla být silně hororová atmosféra, netradiční příběh a s ním spojené zábavné dovednosti. Ve Vampyre se má také hodně zabíjet. Každá smrt by přitom měla být doprovázena pořádným dilematem. Lidé, s nimiž přijdete do styku, totiž mají vždy svůj vlastní příběh. A ten nikdy nevyzní černo-bíle.

Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama