Neranděte s roboty! Cybersex, iProstitutky a sexroboti se blíží...
i Zdroj: PCTuning.cz
Internet Článek Neranděte s roboty! Cybersex, iProstitutky a sexroboti se blíží...

Neranděte s roboty! Cybersex, iProstitutky a sexroboti se blíží... | Kapitola 2

Michal Rybka

Michal Rybka

12. 2. 2016 21:00 34

Seznam kapitol

1. Internet trochu jiných věcí 2. Strčte si to do... 3. Kyber... sociální pracovnice 4. Zakročte proti sexuálním robotům!
5. Růst populace: z extrému do extrému 6. Sami uprostřed společnosti 7. Příčina? Ne, následek!

Mezi nejbizarnější zařízení virtuální reality a teleprezence patří ta spadající do kategorie „teledildonika“. Ano, jsou to periferie pro pány a dámy, které jim dovolují řádit bez ohledu na vzdálenost, stačí jenom internetové připojení. Bude ale po telesexu následovat teleprostituce – a skončíme nakonec v náručí sexrobotů?

Reklama

Jiní výrobci nabízejí realisticky vypadající silikonové panny s vnitřní kostrou a velmi realistickým provedením v cenách kolem 5000 – 15000 USD. Podobně jako u „connected vibrátor'“ existují varianty jak pro muže, tak pro ženy (anebo pro gaye, každému dle jeho gusta). Budoucnost bude v kombinaci obou technologií, řekl bych.

Teledildonika dovoluje propojení sexuálních periferií pomocí datových přenosů, takže se můžete spárovat s partnerem třeba na druhé straně světa a přenášet si dotykové zážitky. Princip teledildoniky je ale obecný a propojí vás nejen s vaším partnerem, ale taky s kýmkoliv jiným, pokud jsou vaše zařízení kompatibilní.

Teledildonika dovoluje některé opravdu šílené věci. Tak například umožňuje, abyste si spárovali zařízení pro pány a zařízení pro dámy – a když jste stejně odvážní, jako je Dale Cooper, můžete si dildo zasadit do vlastního análu a pomocí spárovaného fleshlightu mít doslova sex sami se sebou. Obrat „Go f*ck yourself!“ tím získal naprosto novou dimenzi!

Video je věkově omezené, po klepnutí je přehrajete přímo na YouTube

Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.

Reklama
Reklama