Smartwatch Elephone W2: klasický design a tříměsíční výdrž
i Zdroj: PCTuning.cz
Mobilní zařízení Článek Smartwatch Elephone W2: klasický design a tříměsíční výdrž

Smartwatch Elephone W2: klasický design a tříměsíční výdrž | Kapitola 4

Martin Polický

Martin Polický

29. 2. 2016 03:00 1

Seznam kapitol

1. Smartwatch Elephone W2: představení 2. Detaily, ovládání, signalizace 3. Podpůrná aplikace 4. Závěrečné hodnocení

Vypadají jako normální hodinky, ale nejsou to normální hodinky. Řadí se mezi smartwatch, ačkoliv si na nich předpověď počasí ani emaily nepřečtete. Nemají nabíječku a vydrží 3 měsíce v provozu. Jmenují se jednoduše – W2 a stojí za nimi firma Elephone. Jak dopadly netradiční chytré hodinky v testu se dočtete v dnešní recenzi.

Reklama

Po několikadenním testování musíme uznat, že Elephone odvedl dobrou práci. Hodinky jsou dílensky perfektně zpracované a nosí se stejně dobře, jako obyčejné hodinky. V průběhu testování se nám ani jednou nestalo, že by hodinky ztratily spojení s telefonem. Nejvíce nás zajímá reálná výdrž „na jednu baterku", zatím hodinky stále vykazují 100 % energie. I když to samozřejmě na funkci hodinek nemá vliv, oceňujeme také elegantní krabičku, ve které jsou hodinky distribuovány.

Celkově hodnotíme hodinky (zejména díky svému zpracování a použitým materiálům) jako velmi povedené. Plní přesně to, co slibují, dobře vypadají a odpadá u nich nutnost u sebe neustále nosit adaptér nebo nabíjecí kolébku. Náklady na výměny baterky jsou minimální – cca 15 Kč (pokud si je tedy vyměníte sami). Ve své cenové třídě a provedení budou jen velmi obtížně hledat konkurenta.

Pokud vás hodinky zaujaly a chtěli byste si je pořídit, můžete je koupit například za cenu necelých 80 dolarů, což činí zhruba 2 500 Kč s DPH. Tady je přehled autorizovaných dealerů. Na recenze dalších zařízení z Číny se můžete těšit již brzy.

Za zapůjčení děkujeme společnosti Elephone.

Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama