PCTuning Článek

Sony VAIO TT21XN/B - alternativa pro netbooky

Tomáš Šulc
Tomáš Šulc
16. 10. 2009 03:00 16 Sdílej:

Seznam kapitol

1. Sony VAIO TT21XN/B - hardware 2. Design, materiály, rozměry 3. Baterie, klávesnice, touchpad 4. Vstupy/výstupy, OS, příslušenství 5. Zvuk, chlazení, záruka 6. Testy procesoru
7. Testy operační paměti 8. Testy grafické karty - standardní 9. Testy pevného disku 10. Test výdrže baterie 11. Vyhodnocení a závěr

Přemýšlíte o koupi maličkého netbooku, avšak vadí vám vám často špatná kvalita dílenského zpracování, nízký výkon procesorů Intel Atom či absence optické mechaniky? Pokud nemáte hluboko do kapsy, existuje pro vás kromě koupě většího a robustnějšího notebooku ještě jedna alternativa.

Reklama
Reklama

Výdrž počítače bez připojení do sítě mne mile překvapila. Sice jsem nedosáhnul výrobcem propagovaných devíti hodin, nicméně i výsledky okolo šesti jsou velmi slušné a budete muset být na cestách opravdu dlouho, aby vám tato výdrž nestačila. Je navíc nutné vzít v úvahu, že je testovací vzorek pár měsíců starý a novináři se k akumulátoru nechovají zrovna ohleduplně, takže nový by vydržel třeba o hodinku déle.

Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning