The Crew 2: na tento výlet s auty si musíte přibrat kámoše
Článek The Crew 2: na tento výlet s auty si musíte přibrat kámoše

The Crew 2: na tento výlet s auty si musíte přibrat kámoše

Lucie Jiříková

Lucie Jiříková

2. 7. 2018 03:00 6

Seznam kapitol

1. Ztichni a jeď 2. Země, voda, vzduch 3. Auto nebo člun? 4. Ztraceni v Americe 5. Bez turba v PC 6. Závěrečné shrnutí, hodnocení hry

Arkádová závodní hra The Crew 2, stejně jako první díl série, slibuje spoustu zábavy v otevřeném herním světě. Jejím hlavním lákadlem je protentokrát přidání motorek, lodí a letadel. Jak se povedla „ultimátní“ MMO(RPG) závodní hra, která má tento rok ambice stát se vaší nejlepší dovolenou v životě?

Reklama
Reklama

The Crew 2 nabízí spoustu možností. Od okruhů a rallye závodů přes akrobatické lety až po závody ultrarychlých člunů. Problém je, že žádná z těchto možností nejde dostatečně do hloubky, ba co více, že se neliší od dalších nabízených možností.

Takže i když je závodění v The Crew 2 na jednu stranu velmi dobře uchopitelné, na druhou stranu ho trápí neskutečně ploché mechanismy a jednotvárná hratelnost. Kvůli tomu u něj vydržíte pouze v případě hodně dobré motivace od přátel. Poměřování sil s ostatními hráči celkový dojem o maličko zvedne, nikoliv však o tolik, že byste bez této hry nemohli být.

Svoji hodnotu tak The Crew 2 bude mít asi až ve chvíli, kdy ho vyspraví pár patchů a DLC a kdy ho najdete ve velké slevě. Do té doby nic.

Osobně se více těším na Forza Horizon 4. A co si o The Crew 2 myslíte vy?

The Crew 2: na tento výlet s auty si musíte přibrat kámoše

Předchozí
Další
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning