The Crew 2: na tento výlet s auty si musíte přibrat kámoše
Článek The Crew 2: na tento výlet s auty si musíte přibrat kámoše

The Crew 2: na tento výlet s auty si musíte přibrat kámoše

Lucie Jiříková

Lucie Jiříková

2. 7. 2018 03:00 6

Seznam kapitol

1. Ztichni a jeď 2. Země, voda, vzduch 3. Auto nebo člun? 4. Ztraceni v Americe 5. Bez turba v PC 6. Závěrečné shrnutí, hodnocení hry

Arkádová závodní hra The Crew 2, stejně jako první díl série, slibuje spoustu zábavy v otevřeném herním světě. Jejím hlavním lákadlem je protentokrát přidání motorek, lodí a letadel. Jak se povedla „ultimátní“ MMO(RPG) závodní hra, která má tento rok ambice stát se vaší nejlepší dovolenou v životě?

Reklama
Reklama

The Crew je „velmi zábavná závodní MMO hra, která by neměla chybět v knihovničce žádného automobilového nadšence“. To jsem v prosinci roku 2014 napsala k hodnocení prvního dílu série ve své recenzi na PC Tuningu.

Od té doby utekla spousta času. A já jsem měla možnost zahrát si Forza Horizon 3 a Forza Motorsport 6 (Motorsport 7 jsem si nechala utéct). Nyní bych svoje slova ráda vzala zpět. Ale bohužel, internet si pamatuje vše.

Je sice pravda, že The Crew byla po všech patchích a DLC opravdu zajímavá hra. Jenže na závodní arkádu Forza Horizon (ať ukážeme na jakýkoliv díl této série) prostě neměla. Samozřejmě, srovnávat konkrétně The Crew a Forza Horizon 3 (vyšly pár měsíců po sobě) není úplně šťastné. Zatímco druhá jmenovaná hra byla čistokrevná singleplayerovka s možností několika málo multiplayerových aktivit, The Crew byla čistokrevná MMO ve sdíleném světě.

Faktem je, že Forza Horizon 4 má také přijít se sdíleným online světem. A tak The Crew 2, která je na této věci vystavěná, může mít problém. Nejdůležitější otázka dnešní recenze tedy je, zdali The Crew 2 dokáže být konkurenceschopná připravovanému exkluzivnímu titulu pro Xbox One a Windows 10. Samozřejmě se budu pohybovat na čistě teoretické rovině, protože vydání Forza Horizon 4 teprve přijde.

Moje představy o Forza Horizon 4 jsou, i s ohledem na skutečnost, že obě předchozí Forza Horizon hry měly vysoké průměrné hodnocení, docela vysoké, nikoliv však nereálné. Takže jak si teď v mých očích vede The Crew 2?

The Crew 2: na tento výlet s auty si musíte přibrat kámoše

Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning