Tipy na vánoční dárky: Jaké hry koupit pod stromek?
i Zdroj: PCTuning.cz
Hry Článek Tipy na vánoční dárky: Jaké hry koupit pod stromek?

Tipy na vánoční dárky: Jaké hry koupit pod stromek? | Kapitola 5

Lucie Jiříková

Lucie Jiříková

17. 12. 2015 03:00 13

Seznam kapitol

1. Úvod 2. Adventury 3. Strategie 4. Akční
5. Závodní hry a hry pro vaše děti a příležitostně hrající přítelkyně 6. RPG 7. Dárky pro náročné hráče

Patříte mezi nešťastníky, kteří ještě nemají pokoupeny všechny vánoční dárky? Nebo byste si snad chtěli udělat radost sami? Potom se inspirujte naším vánočním článkem, v němž vám dáme tipy na perfektní dárky pro vášnivé hráče.

Reklama

Závodní

Za poslední přibližně dva roky se urodilo nebývale hodně závodních her. Velká spousta z nich pak byla věrně zpracovaná a snažila se zaujmout hardcore hráče. To také nebývá moc zvykem. Pokud jste tedy v posledních letech tesknili nad stavem závodních her, tyto Vánoce můžete slavit. Jenom dodám, že vedle simulátorů jsou samozřejmě k dispozici také arkádověji pojaté hry. A i na ně v tomto výběru vyšla řada. Bohužel stejně jako v případě většiny předešlých kategorií se i zde nedostalo na „placky“ vše, takže výběr je silně omezený.

Project CARS

Project CARS je perfektní simulátor okruhového závodění, který stojí mimo mainstream. Project CARS se snaží zaujmout hardcore fanoušky závodění. Jim nabízí velmi realistické grafické zpracování i chování automobilů, které si navíc můžete do posledního puntíku nastavit. Pocit z jízdy je tak naprosto perfektní. Netřeba dodávat, že k tomu budete potřebovat volant.

Tipy na vánoční dárky: Jaké hry koupit pod stromek?
i Zdroj: PCTuning.cz

Výpis recenzí hry Project CARS na stránkách Metacritic.

The Crew

The Crew je silně arkádová závodní MMO hra, která vás zavede do obrovského herního světa simulujícího Spojené státy americké. Zde můžete jezdit jen tak bez cíle, nebo vyzývat ostatní hráče k závodění v několika disciplínách včetně slalomu, nebo skoku dalekém. Více si o hře můžete přečíst v recenzi, která je veskrze pozitivní.

Tipy na vánoční dárky: Jaké hry koupit pod stromek?
i Zdroj: PCTuning.cz

Výpis recenzí hry The Crew na stránkách Metacritic.

Dirt Rally

V tomto případě uděláme výjimku, tento titul totiž coby krabicovku zatím nepořídíte, na druhou stranu by s ohledem na jeho vynikající hodnocení od hráčů asi byla škoda nákup odkládat.

Další díl závodní série z dílny Codemasters – Dirt Rally – byl od dubna v early access. Plné verze jsme se dočkali 7. prosince, ale pouze v elektronické distribuci. Krabicová verze je zatím jen v předprodeji a vyjít by měla pohromadě s verzí pro Xbox a PlayStation snad někdy v dubnu příštího roku.

Výpis recenzí hry Dirt Rally na stránkách Metacritic.

Pro vaše děti nebo příležitostně hrající přítelkyni

Pokud jste se tento rok rozhodli obdarovat hrami svoje děti či hrající přítelkyni, máte spoustu zajímavých možností. V tomto případě vám samozřejmě doporučím, abyste kontrolovali hodnocení PEGI. A neměli byste dávat ani na marketingové fígly, to znamená, že když si nejste jisti kvalitou hry, zkontrolujte si její hodnocení například na serveru Metacritic.  

LEGO Jurassic World

Pokud tvorbu Tt Games sledujete pozorněji, moc dobře víte, že jejich LEGO hry pomalu upadaly. Až dokud se tento rok na scéně neobjevila hra LEGO Jurassic World, která této herní sérii vlila živou vodu do žil. LEGO Jurassic World vás v základu sice nijak zvlášť nepřekvapí, hýří ovšem příjemnými detaily a svěžími nápady, které udělají radost nejen vám, ale i vaší přítelkyni či ratolesti. S nimi se pak můžete pustit do zábavného kooperativního multiplayeru, v němž LEGO hry nemají žádnou konkurenci.

Tipy na vánoční dárky: Jaké hry koupit pod stromek?
i Zdroj: PCTuning.cz

Výpis recenzí hry LEGO Jurassic Park na stránkách Metacritic.

Další tipy:

  • Minecraft
  • The Sims 4
  • Veškeré LEGO hry
Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.

Reklama
Reklama