To nejlepší z E3: Mafia 3, Battlefield 1, South Park a další
Článek To nejlepší z E3: Mafia 3, Battlefield 1, South Park a další

To nejlepší z E3: Mafia 3, Battlefield 1, South Park a další

Lucie Jiříková

Lucie Jiříková

20. 6. 2016 03:00 11

Seznam kapitol

1. E3 není, co bývala 2. Záznam konferencí 3. Nové herní konzole 4. Překvapení i očekávané nové hry
5. Střílečky i český otisk 6. Něco málo od Bethesdy 7. Ověrená hratelnost a nové světy 8. Trojlístek od Microsoftu

Královna elektronické zábavy se minulý týden přehnala přes Los Angeles a představila nám velkou spoustu zajímavých (staro)nových her a herních konzolí. V tomto článku získáte přehled o těch nejlepších kouscích, které byly na E3 k vidění. Pokud chcete vědět, na co se máte v nacházejících měsících či letech těšit, pokračujte ve čtení!

Reklama
Reklama

Už nějaký ten pátek se proslýchá, že E3 není, co bývala. Problém je, že namísto zajímavých herních překvapení a rozmanitosti ve vystavovaných hrách opakovaně přicházejí na řadu dlouho očekávané herní tituly a dosti předvídatelné lineupy.

Přitom je k vidění především šest největších herních vydavatelů (a vývojářů), jmenovitě Microsoft, Electronic Arts, Ubisoft, Sony, Square Enix a Nintendo, které v posledních dvou letech doplňuje ještě neméně hlasitá Bethesda.

To nejlepší z E3: Mafia 3, Battlefield 1, South Park a další

K nelibosti všech škarohlídů je třeba říci, že jsme se tento rok přece jenom dočkali několika malých překvapení, jmenovitě třeba projektu EA Origins a jeho první vlaštovky v podobě Fe (najdete na páté stránce).

To nejlepší z E3: Mafia 3, Battlefield 1, South Park a další

I přes všechny své mouchy je však E3 stále považována za vrcholný okamžik všech herních vydavatelů, vývojářů, novinářů i fanoušků videoher. A to právem.

Pokud se o videohry zajímáte i vy, pojďte se se mnou podívat na to nejlepší z E3. Připravila jsme pro vás nejen shrnutí mnou nejvíce očekávaných videoher z E3, ale také to nejdůležitější o nově představených herních konzolích a periferiích jako je Projekt Morfeus/PlayStation VR.

Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning