Velká letní soutěž o parádní a výkonné zdroje be quiet! Dark Power a Straight Power
i Zdroj: be quiet!
Skříně, zdroje, chladiče Článek Velká letní soutěž o parádní a výkonné zdroje be quiet! Dark Power a Straight Power

Velká letní soutěž o parádní a výkonné zdroje be quiet! Dark Power a Straight Power | Kapitola 2

Václav Vlček

Václav Vlček

20. 7. 2023 16:30 2

Seznam kapitol

1. Vyhrajte zdroje be quiet! 2. Soutěžní otázky 3. Pravidla soutěže

Máte novou grafickou kartu, která potřebuje nadupaný PSU s podporou ATX 3.0 a špičkovou účinností? Ideální načasování. Stačí správně odpovědět na pár otázek a jeden takový může být váš!

Reklama

Na vás už je, abyste odpověděli na následující soutěžní otázky, a pak už bude záležet jen na tom, jestli budete mít při slosování štěstí. Hlasovat můžete až do půlnoci z 6. do 7. 8. 2023

Na soutěžní otázky můžete odpovídat pouze jednou, vícenásobné odpovědi jsou důvodem pro vyřazení ze soutěže (včetně případů, kdy jeden soutěžící opakovaně odpovídá pod různými e-mailovými adresami či „za ostatní“ příbuzné a známé). 

Nezkoušejte ani odpovídat vícekrát s různými variantami odpovědí, v takovém případě nebude uznaná žádná z vašich odpovědí.

Pokud se vám omylem povede zaslat v krátkém časovém intervalu tutéž odpověď vícekrát anebo nekompletní, ve slosování zůstane zařazena jen jedna správná odpověď.

Abychom zachovali anonymitu soutěžících, nechceme znát žádné další údaje mimo emailu přes který vás v případě výhry budeme kontaktovat – ani vaše jméno, příjmení nebo nic dalšího. Email v žádném případě nepředáváme partnerům soutěže ani je dále nevyužíváme a po ukončení soutěže jsou půl roku archivovány a následně smazány.

Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.

Reklama
Reklama