Vodní chlazení část první - výběr čerpadla
PCTuning Článek

Vodní chlazení část první - výběr čerpadla

Michal Částka

Michal Částka

1. 10. 2008 07:00 76

Seznam kapitol

1. Úvod do vodního světa 2. Typy čerpadel - průtokové nebo ponorné? 3. Charakteristiky čerpadel - výkon, výtlak, průtok 4. Konkrétní pohled - Laing DDC a jeho variace
5. Druhý kandidát na výběr - Laing D5 Vario 6. Plyn až na podlahu! 7. Tichý chod má přednost 8. Dnešní závěr

Máte strach z vodního chlazení? Myslíte si, že jsou s tím spojené velké problémy? Opak je pravdou. Chce to jenom dostatek informací, které Vám poskytneme v několika dílech o tomto alternativním systému pro osobní počítače. Na základě praktických zkušeností, Vám dnes objasníme, jak a podle čeho vybírat čerpadla.

Reklama
Reklama
Vodní chlazení část první - výběr čerpadla

Jestli přemýšlíte o koupi čerpadla, tak se můžete orientovat podle dnešních charakteristik, které byli vytvořeny pomocí "Martin's flow rate Estimatoru" z XS fóra. Ovšem pokud chcete mít větší jistotu, tak si budete muset počkat, až na další díl, kde většinu těchto charakteristik i my skutečně ověříme pořádným testem.

Vodní chlazení část první - výběr čerpadla

Chcete si vyrobit takovýhle vodní blok na paměti a mosfety? Navštivte naše fórum. Rádi Vám pomůžeme.

P.S: Všechny srdečně zveme příští týden na Invex 2008, kde si můžete prohlédnout různé novinky ve vodním chlazení (např. Apogge GTZ) a nebo, jen tak poklábosit a probrat vaše problémy s vodou, které Vás budou zajímat.

Děkujeme za zapůjčení a podporu při všech těchto dílech společnosti Alphacool.cz

  

Předchozí
Další
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning