Vyhlášení soutěže se Skinzone o ochranné a dekorativní fólie
i Zdroj: PCTuning.cz
Hardware Článek Vyhlášení soutěže se Skinzone o ochranné a dekorativní fólie

Vyhlášení soutěže se Skinzone o ochranné a dekorativní fólie

Redakce PCT

Redakce PCT

18. 7. 2014 03:00 2

Seznam kapitol

1. O co jste mohli soutěžit? 2. Soutěžní otázky a výherci

Máme pro vás vyhlášení výsledků soutěže o špičkové ochranné i dekorativní fólie, které nejen ochrání jakékoli vaše zařízení s dotykovým či nedotykovým displejem, ale dodají jim také výjimečný vzhled. Pro vítěze jsme měli tentokrát hned patnáct cen, takže šance na výhru byla podstatně vyšší než obvykle. Tak co, vyhráli jste?

Reklama

Pomocí ochranných a dekorativních fólií společnosti Skinzone, které najdete v e-shopu na stránkách Skinzone.cz, můžete ochránit displeje notebooků, tabletů, mobilů a dalších zařízení či jejich tělo a také vylepšit jejich vzhled – ať už výběrem některého z velkého množství připravených motivů, nebo motivem vlastním.

Vyhlášení soutěže se Skinzone o ochranné a dekorativní fólie
i Zdroj: PCTuning.cz

Ochranné fólie Screenshield – Ochranné fólie Screenshield představují špičku na trhu a jsou vyrobené z nejmodernějšího materiálu vyvinutého původně pro ochranu laku vozidel či povrchů letadel. Tento vysoce odolný materiál s tloušťkou pouhých 150 μm poskytuje 100% garanci proti poškrábání celé polepené plochy a je plně odolný i proti tření či slunečnímu záření. Fólie Screenshield lze použít pro ochranu jakéhokoli elektronického zařízení s dotykovým či nedotykovým displejem. Společnost Skinzone nabízí fólie Screenshield pro více než 2 000 modelů elektronických zařízení, díky čemuž si vybere takřka každý uživatel.

ScreenShield Scratch Test from Skinzone on Vimeo.

Dekorativní samolepky/skiny Skinzone – Dekorativní samolepky/skiny Skinzone jsou vyrobené z vysoce kvalitního PVC materiálu, který je chráněn odolnou povrchovou laminací obsahující UV filtr, nebo laminací evokující 3D efekt. Ten zajišťuje stálost barev a dlouhodobě zabraňuje jejich vyblednutí. Vnitřní vrstva dekorativního skinu je opatřena speciálním lepidlem s integrovanými mikrokanálky, které umožňují bezproblémovou aplikaci skinu a vysokou stálost přilnutí. Zákazník si může vybrat ze široké nabídky motivů na webových stránkách www.skinzone.cz, nebo si nechat vyrobit skin přímo na míru podle svého přání.

Ceny pro výherce

Výhercům rozdělíme hned patnáct poukázek v hodnotě 500 Kč formou kódu, které lze jednorázově uplatnit přímo v e-shopu na internetových stránkách www.skinzone.cz, kde si mohou vybrat ochranné i dekorativní fólie s vybraným nebo i vlastním motivem podle typu svého elektronického zařízení.

Která z odpovědí byla správná a kdo vyhrál, se dozvíte na další straně.

První
Poslední
Reklama
Reklama

Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.

Reklama
Reklama