XCOM 2: vypiplané pokračování herní legendy
i Zdroj: PCTuning.cz
Hry Článek XCOM 2: vypiplané pokračování herní legendy

XCOM 2: vypiplané pokračování herní legendy | Kapitola 6

Lucie Jiříková

Lucie Jiříková

11. 2. 2016 03:00 35

Seznam kapitol

1. O krok dál 2. Pořád na vážkách 3. Smrt čeká na každém kroku 4. Mise vás překvapí 5. XCOM 2 vypadá úchvatně 6. Závěrečné shrnutí, hodnocení hry

Druhý díl moderní reinkarnace klasické tahové strategie UFO: Enemy Unknown je na světě. Jelikož předchozí hra dopadla nadmíru dobře, čekali jsme od ní opravdu hodně – tím spíš, že její vydání bylo o několik měsíců odloženo. V dnešní recenzi si povíme, s jakými novinkami XCOM 2 přichází a zdali se vám jeho koupě vyplatí?

Reklama

XCOM 2 se mi vážně líbí. Ke hře dokonce nemám ani žádné velké připomínky. Tvůrci totiž k vývoji přistoupili velmi zodpovědně – ačkoliv stavěli na velmi chutné kostře původní hry (myšleno rebootu z roku 2012) – všechny její prvky, tu více, tu méně, vylepšili a přitom jakoby naslouchali hlásek komunity.

Možná také díky naslouchání komunity jsou už nyní k dispozici zajímavé herní mody. Ty životnost XCOM 2 podstatně prodlouží a i do budoucnosti nám přinesou velmi zajímavé výzvy a možnosti, které by samotné autory možná ani nenapadli. A tak to v představách moderní počítačové strategie má být – o čemž svědčí například i obrovský úspěch titulu Cities: Skylines.

Stejně jako je Cities: Skylines klenotem pro všechny milovníky budovatelských strategií, je XCOM 2 klenotem pro všechny milovníky tahových her.

XCOM 2 můžete koupit například na Steamu a to za obvyklou zaváděcí cenu 49,99 €.

XCOM 2: vypiplané pokračování herní legendy
i Zdroj: PCTuning.cz

Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama