XPG Precog: Headset s perfektní ergonomií i zvukem
i Zdroj: PCTuning.cz
Hardware Článek XPG Precog: Headset s perfektní ergonomií i zvukem

XPG Precog: Headset s perfektní ergonomií i zvukem

Jan Preclík

Jan Preclík

23. 12. 2019 03:00 24

Seznam kapitol

1. Úvod 2. Unboxing 3. Parametry 4. Ideální pro poslech hudby 5. Režimy zvuku, mikrofon a battle royale 6. Závěr

Duální měniče, certifikace Hi-Res Audio, přepínatelné zvukové režimy a spoustu dalších vychytávek přináší Adata se svou vlajkovou lodí – headsetem XPG Precog. Na první pohled se jedná o sluchátka pro všechny nadšence, kteří jsou ochotni své peněžence pustit žilou, aby získali to nejlepší univerzální řešení na trhu.

Reklama

Každý zákazník pohybující se na poli počítačových komponent má specifické potřeby. Někomu stačí investovat deset tisíc za čtyřjádrový procesor, GTX 1060 nebo slabší Radeon a fullHD monitor, aby mohl hrát na vysoké detaily v 60 FPS. Jiný zase musí mít to nejlepší železo na trhu, 144Hz ultra wide 2k monitor a výpočetní výkon, který se vyrovná nejlepším kvantovým počítačům. Samozřejmě ruku v ruce s perfektně designovanou, všemi barvy svítící PC skříní.

S herními headsety je situace úplně stejná. Zatímco jeden se spokojí s průměrným zvukem a mikrofonem, kterým se jakž takž dorozumí se svými parťáky, jiný očekává perfektní zvukový zážitek, výrazné basy, vyvážené středy a výšky, křišťálově čistý zvuk a mikrofon, který snímá pouze jeho hlas bez zbytečných ruchů okolí.

XPG Precog: Headset s perfektní ergonomií i zvukem
i Zdroj: PCTuning.cz

XPG Precog, nejdražší produkt progamingové značky firmy Adata, chce být právě tím supervýkonným počítačem v naleštěné, barevnými efekty omračující počítačové skříni. Už jen vzhled napovídá, že se jedná o opravdu luxusní zboží, které za nemalé peníze skutečně stojí. Pojďme se spolu podívat, co všechno za cenu lehce přesahující čtyři tisíce vlastně dostanete.

Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.

Reklama
Reklama