Asus B550 Pro ART
PCTuning Článek

Asus ProArt B550-CREATOR: Luxusně vybavená deska

Z. Obermaier
Z. Obermaier
31. 5. 2021 13:00 14 Sdílej:

Seznam kapitol

1. Luxus ve střední třídě 2. Testovací sestava 3. Představení desky – Obsah balení 4. Základní deska – layout 5. Specifikace desky a software
6. Bližší pohled na desku a teploty 7. Napájení desky 8. BIOS 9. Přetaktování 10. Hodnocení

I když je čipset B550 určený do střední třídy, Asus tuto desku vybavil opravdu královsky. Má dva porty Thunderbolt 4, dvě síťové karty pro 2.5 GbE, silné napájení a samozřejmě PCIe 4.0. Jde jednoznačně o nejvybavenější desku s B550 na trhu.

Reklama
Reklama

Představení desky – Obsah balení

Deska k nám dorazila v kompletním prodejním balení. Přesně takhle si ji můžete koupit v českých obchodech. V tuto chvíli je už běžně k dostání. Cena je na desku s B550 bohužel poměrně vysoká. Za 6300 korun už můžete mít skoro jakoukoliv B550 nebo i levné desky s X570. Žádná ale nebude mít Thunderbolt 4. O nejdražší desku s B550 také nejde, jsou i dražší.

Obsah balení a příslušenství

Krabicemá tradiční design komponent ProArt CREATOR – černo–zlatou krabici s logem a popisem nejdůležitějších vlastností desky. Ve stejném balení dnes koupíte i další produkty této řady. Následuje pohled na příslušenství, které je dnes celkem slabé:

Kromě základní desky, je součástí balení pouze několik kousků příslušenství. V balení najdete arch různých nálepek, manuál a DVD s drivery. Dále jsou zde dva kabely SATA, dvě teplovodivé nálepky na disky M.2, redukce na DP a speciální karta na aktivaci aplikace Express. Výpis obsahu balení následuje:

  • Manuály a DVD
  • 2× kabel SATA
  • Sada teplovodivých polštářků k M.2 disku
  • Q–konektory
  • DP redukce

Cena desky: 6200 Kč s DPH

Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Související články

Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning