Cesta do herní historie s výstavou Game on
PCTuning Článek

Cesta do herní historie s výstavou Game on

Jan Preclík

Jan Preclík

12. 10. 2017 03:00 6

Seznam kapitol

1. Úvod 2. Česká sekce 3. Sladké sedmdesátky 4. Videohry a herní zařízení 5. Návrat do současnosti
6. Samostatné herní sekce 7. Zaprášené handheldy 8. Doprovodný program a návrat do lobby 9. Závěr

Po patnácti letech od svého vzniku největší výstava herní historie s názvem „Game on“ konečně zavítala i do českých končin. Ve třech patrech o celkové rozloze zhruba 2000 metrů čtverečních se nachází 150 strojů času, které vás vezmou na výlet do dávné i nedávné křemíkové minulosti. Dlouho neotálejte, končí už 30. prosince. Jste připraveni vyrazit?

Reklama
Reklama

Po opuštění této sekce defakto opouštíme srdce výstavy bez možnosti návratu. Scházíme zadním schodištěm až do suterénu, kde o víkendech probíhá doprovodný program se známými českými youtubery. Doprovodný program jsme bohužel nestihli a po půlhodině trčení ve frontě, kde jsme byli evidentně o desítky let starší, než všichni ostatní fanoušci, jsme snahu o společnou fotku s youtuberem Nakashim jednoduše vzdali (vlastně to nedalo ani tolik práce a odříkání). Každopádně během doprovodného programu mají fanoušci krom focení možnost utkat se se svými internetovými vzory v multiplayerových kláních. O všedních dnech na tyto akce bohužel nenarazíte.

Cesta do herní historie s výstavou Game on

Po návratu zpět do „Lobby“, chcete-li vstupní haly výstavy, nám ostřílení profesionálové poradili, jak si vybarvit figurky ze světa Warhammeru, což jsme si mohli na vlastní pěst i vyzkoušet. Krom nabarvení jedné z figurek warhammeru jsme se od profíků dozvěděli spousty zajímavostí o barvách či technice stínování.

Cesta do herní historie s výstavou Game on

Zájemci schopní zahodit veškerý stud stranou, kteří se vyfotí ve foto koutku v přichystané zbroji, a tyto fotky pak pošlou na facebook Asusu, mají šanci vyhrát nadupaný herní notebook Asus ROG. Bohužel náš stud byl silnější než vidina výhry, a tak jsme dobrovolně výhru přenechali odvážnějším návštěvníkům.

Cesta do herní historie s výstavou Game on

Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning