Co přináší IFA 2011 – velký přehled z běžícího veletrhu
i Zdroj: PCTuning.cz
Zábava Článek Co přináší IFA 2011 – velký přehled z běžícího veletrhu

Co přináší IFA 2011 – velký přehled z běžícího veletrhu | Kapitola 10

Matěj Šimák

Matěj Šimák

6. 9. 2011 03:00 9

Seznam kapitol

1. Největší evropský veletrh spotřebky 2. Acer, Alienware – extrémní herní sestavy 3. AMD, Arctic Cooling a Creative 4. Dell, HTC a Changhong 5. LG, Nokia, Nvidia a Packard-Bell
6. Panasonic a Philips 7. Samsung 8. Seagate, Sharp a Toshiba 9. Sony – největší prezentace 10. Zhodnocení veletrhu

V pátek 2. září oficiálně odstartoval největší evropský veletrh spotřební elektroniky IFA 2011 v Berlíně. Podrobně se podíváme, na co lze na letošním 51. veletrhu IFA narazit a na co zajímavého se můžeme v nejbližší době těšit v obchodech. Veletrh můžete navštívit až do 7. září na berlínském výstavišti Messe Berlin.

Reklama

Letošní již 51. ročník největšího evropského veletrhu spotřební elektroniky IFA 2001 v Berlíně je podle mého názoru povedený. Nic nebylo extrémně špatné, ač některé věci by mohly být v budoucnu lepší.

Je vidět, že každým rokem je IFA více a více spotřebním veletrhem. Ano, tím byla vždycky, ale tento rok bylo vidět, že se vystavuje to, co se prodává a o co má zájem nejvíce lidí. To zřejmě ovlivnilo i firmy, které podnikají v oblasti počítačového hardwaru, který bychom viděli nejradši.

Co přináší IFA 2011 – velký přehled z běžícího veletrhu
i Zdroj: PCTuning.cz

Je otázkou, proč nevystavovaly tak velké firmy jako je Asus, Gigabyte či MSI, které mají mimo hardwarového portfolia také běžné spotřebitelské produkty jako notebooky, tablety či monitory. Nejvíce to překvapuje hlavně u Asusu, který má tržní záběr největší.

Škoda je také toho, že ve čtvrtek, kdy je den pouze pro novináře, je plno stánků ještě rozestavěných nebo na nich nejsou ty hlavní produkty. Kdy jindy by měly výrobci novináře upoutat, aby o jejich produktu napsali.

Do konce veletrhu IFA 2011 zbývají už jen dva dny, dnešek a středa, což už na rozhodnutí jet ho navštívit moc není. Komu se ale dnešní průvodce tím nejzajímavějším z počítačů a elektroniky na IFA 2011 líbil, může si naplánovat cestu příští rok. Veletrh se koná vždy na začátku září. Doufejme, že si to v roce 2012 hlavně hardwarové firmy rozmyslí a přijedou nám ukázat své základní desky, grafické karty nebo operační paměti a SSD disky.

Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama