Metro Exodus: konečně venku ze zatuchlého metra!
i Zdroj: PCTuning.cz
Hry Článek Metro Exodus: konečně venku ze zatuchlého metra!

Metro Exodus: konečně venku ze zatuchlého metra! | Kapitola 5

Lucie Jiříková

Lucie Jiříková

13. 2. 2019 12:00 76

Seznam kapitol

1. Hurá ven! 2. Otevřený jenom do jisté míry 3. Není to Mad Max! 4. Grafické zpracování, hardwarové nároky 5. Závěrečné shrnutí, hodnocení hry

Završení jedné z nejlepších a nejznámějších videoherních sérií, která našla svou předlohu v populárním sci-fi románu, právě vychází. Arťom v něm konečně opouští zatuchlé prostory metra a vydává se zkoumat povrch. Vedle otevřeného herního světa Metro Exodus stále láká na tíživou postapokalyptickou atmosféru. A exceluje.

Zvolte nejlepší hry roku 2023 a vyhrajte herní hardware

Zvolte nejlepší hry roku 2023 a vyhrajte herní hardware

S partnerem Samsung SSD přinášíme velkou čtenářskou a redakční anketu. Za svůj hlas pro nejlepší hru můžete získat řadu cen…

1. 12. 2023 13:00
16
Reklama

Netajím se tím, že románová série Metro je moje srdcová záležitost. To ale neznamená, že bych hrám nějak nadržovala, spíš naopak. K minulým dílům jsem občas bývala skeptická, nelíbil se mi hlavně fakt, že vám absolutně nedávala na výběr. S Metro Exodus je to mnohem lepší. Neříkám, že jí prospěl přechod do (polo)otevřeného herního světa. Jenom mi přijde, že vykreslené prostředí románu je věrnější. A to i přestože se vlastně neodehrává tam, kde její závěrečný díl (respektive žádný z románů).

4A Games v Metro Exodus v podstatě dělají to, co je jim (a jejich herní sérii) vlastní. Jenom to všechny tyto prvky ždímají až na dřeň. Krajina, byť zničená radiací, je úchvatná. Atmosféra dokonale tíživá a hratelnost ve všech směrech vyvážená a zábavná. Tohle putování zkrátka musíte mít, ať už jste předchozí díly hráli, či nikoliv.

Metro Exodus: konečně venku ze zatuchlého metra!
i Zdroj: PCTuning.cz

Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama