Mody pro Zaklínače 3: divoký hon za lepším zážitkem
PCTuning Článek

Mody pro Zaklínače 3: divoký hon za lepším zážitkem

Miroslav Ježek

Miroslav Ježek

25. 7. 2017 03:00 12

Seznam kapitol

1. Úvodní máchnutí mečem 2. Meč minulosti 3. Meč vybroušený do krásy 4. Lehký meč
5. Krvavý meč 6. Ve Znamení alchymie 7. Čarovný meč na konec

Hleďte všichni, na vědomost se dává, že zaklínač Geralt ze slavné školy Vlka bude upgradován, vylepšen a všemožně doladěn. Všichni jsou zváni, na každého se dostane. Modů je dostatek, úprav také, ba i modifikací máme habaděj. Neváhejte, stahujte, instalujte, zkoušejte. Budete jedině potěšeni a spokojeni.

Reklama
Reklama

Čarovný meč na konec

Ach ty čarodějky. Půvabné, vypočítavé, zlomyslné, svůdné… doplňte si klidně další přívlastky. Ale i další ženy vás budou vás provázet celou hrou, a byť vypadají úchvatně, modeři chtějí víc. Nedivil bych se, kdyby některý z nešťastníků propadl jejich kouzlu natolik, že ve své zmatené mysli vidí ve společnosti Yenn sami sebe. Proto najdeme mody ke zvětšení poprsí, boků, Triss má odstraněné pihy, Ciri už nehyzdí krásnou tvář jizva a tak dále. A nakonec, je libo všechny hlavní ženské postavy obdivovat úplně nahé? Není problém, možností je dost.

Mně se například nikdy nelíbilo, jak ten blázen Radovid zhyzdil Philippu Eilhart. Jistě, je to někdy úskočná potvora jako každá čarodějka (snad kromě Triss), ale krásná a s podmanivým hlasem. Philippa Eilhart's New Face čarodějce navrátí její sošný vzhled.

Chirurg odvedl skvělou práci.
Chirurg odvedl skvělou práci.

Čarodějka v plné kráse.
Čarodějka v plné kráse.

Alternative look for Ciri Yennefer and Triss je kvalitní změna garderoby těchto tří amazonek. Změna v pořádně sexy stylu. Je to určitě pohodlné, chodit jen v kalhotkách, ale je to do divočiny moudré?

Zadky mají vskutku pěkné.
Zadky mají vskutku pěkné.

Chcete, aby z Ciri byla zase ta mladá holčička, kterou Geralt vychovává jakou svou vlastní? New Face for Ciri V2.0 vám přání splní. Navíc odstraní Ciri z tváře onu hlubokou jizvu. Vaše otcovské pudy (doufám, že ty a ne jiné) vybublají na povrch.

Jizva hodná válečníka.
Jizva hodná válečníka.

Tvář ostřím nedotčena.
Tvář ostřím nedotčena.

Triss New Makeup HD Eyes zařídí, aby Triss lépe používala makeup. Z mnohaletého sledování seriálu Ženatý se závazky mám zakořeněný odpor k rudým vlasům a tudíž mě Triss nikdy neoslnila. Ani nové šminky tomu nepomohly. Samozřejmě jistý půvab se jí upřít nedá, Triss ale stejně vždycky hrála jen druhé housle. Chudák holka.

Mody pro Zaklínače 3: divoký hon za lepším zážitkem

A nakonec, pro obšourníky, šmíráky a další pokoutné existence The Wild Nudity Project. Ze všech hlavních ženských postav strhne šatstvo a je možné obdivovat každý polygonový záhyb jejich těl. Jenom se to úplně do hry nehodí. U čarodějek nebo dryád by se to dalo pochopit, jinak je tento mod spíše pro pobavení a odpočinkové kochání.

Mladá zaklínačka Ciri a čarodějka Yennefer se nemají za co stydět.
Mladá zaklínačka Ciri a čarodějka Yennefer se nemají za co stydět.

Ani Cerys an Craite nevypadá marně.
Ani Cerys an Craite nevypadá marně.

A to je dnes vše. Pro Zaklínače existuje nyní něco ke dvěma tisícům modifikací. Dnešní výběr z nich byl opět zaměřen na kvalitnější zážitek jak po herní, tak grafické stránce. Ani zdaleka však není možné obsáhnout každý aspekt hry a popsat odpovídající množství modů. Existují i kompletní „Overhaul“ mody, které změní systém boje, Znamení, celkové vybalancování, případně blbiny typu proházení postav. Takže Anna Henrieta z datadisku Krev a víno poté vypadá jako Ciri. Nebo se vám zdá, že na schopnosti je málo slotů? I to se dá vyřešit. Zkrátka jako obvykle je u oblíbené hry možné změnit skoro vše.

Já však preferuji jen menší změny, protože Zaklínač 3 – Divoký hon jich opravdu moc nepotřebuje. Takže, meče na záda a vzhůru na cestu dlouhého, úžasného dobrodružství.

Předchozí
Další
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning