Nehody, náhody, katastrofy: Jak popravit telefon?
Článek Nehody, náhody, katastrofy: Jak popravit telefon?

Nehody, náhody, katastrofy: Jak popravit telefon?

Michal Rybka

Michal Rybka

15. 2. 2019 03:00 43

Seznam kapitol

1. Potupa 2. Gravitace 3. V bezpečí domova 4. Obrněnci 5. Podle návodu 6. Vyvrtejte si jacka

Jupí! Zničil jsem další telefon! Tentokrát šlo o mimořádně trapnou příhodu, kdy potichu jako Jack v Titanicu sklouzl pod hladinu vody v dřezu, zatímco jsem si dával šlofíka. Pár hodin pod hladinou saponátu jej zneprovoznilo stejně spolehlivě jako ledové vody severního Atlantiku. Nuže, učiňme tryznu za všechny utopené, rozmlácené a přejeté telefony!

Reklama
Reklama

Pokud vám s frustrací nepomůže Bob anebo pracujete v nebezpečném prostředí, je tu stále možnost ve formě odolného telefonu (rugged phone). My jsme zkoušeli MyPhone Hammer Energy LTE 18x9 – a rozbít se nám ho nepovedlo. Rozhodně to ale není odolný telefon jediný – ale když už vám telefon padá a dějí se mu jiné hrozné věci, je dobré zvolit model, který je na to stavěný.

Velmi zvláštní kategorie jsou lidé, kteří ničí telefon úmyslně. Někdo to dělá v rámci marketingové soutěže, někdo v rámci stupidních internetových výzev, někdo je prostě trouba. Napadlo by vás položit si telefon na trampolínu a začít na ni skákat? Nebo ho prsty držet nad kanálem? Následující video je poněkud děsivé!

Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning