Nehody, náhody, katastrofy: Jak popravit telefon?
Článek Nehody, náhody, katastrofy: Jak popravit telefon?

Nehody, náhody, katastrofy: Jak popravit telefon?

Michal Rybka

Michal Rybka

15. 2. 2019 03:00 43

Seznam kapitol

1. Potupa 2. Gravitace 3. V bezpečí domova 4. Obrněnci 5. Podle návodu 6. Vyvrtejte si jacka

Jupí! Zničil jsem další telefon! Tentokrát šlo o mimořádně trapnou příhodu, kdy potichu jako Jack v Titanicu sklouzl pod hladinu vody v dřezu, zatímco jsem si dával šlofíka. Pár hodin pod hladinou saponátu jej zneprovoznilo stejně spolehlivě jako ledové vody severního Atlantiku. Nuže, učiňme tryznu za všechny utopené, rozmlácené a přejeté telefony!

Reklama
Reklama

Nutno podotknout, že v některých případech se na ničení telefonů podílela škodolibost cizích lidí. Jedna věc je srazit příteli telefon z mostu, ale mnohem rafinovanější byly kousky, které provedli trollové z 4chanu. Nejprve rozšířili falešnou zprávu, že update na iOS7 způsobí, že se iPhone stane vodotěsným. Spousta lidí to zkusilo. Když vyšel iOS8, začali šířit zprávu o tom, že tento operační systém dovoluje bezdrátové rychlonabíjení telefonu v mikrovlnce. Lidé to opět zkusili!

V okamžiku, kdy se objevila Bendgate, tedy kauza s prvním ohebným telefonem (iPhone 6 Plus), zlomyslníci z 4chanu přispěchali s tvrzením, že to není chyba, ale že to je funkce. Že se ohýbání není třeba bát – asi to byla parafráze na tvrzení, že „ztráta signálu při telefonování není konstrukční problém, ale lidi ho drží špatně“. A lidé ho opět ohýbali!

Ano, máme tu spoustu divných lidí, hloupých lidí – a pak tu máme TechRaxe. TechRax je speciální případ jedince, který začal s technologickými recenzemi, ale to mu nefungovalo, takže přešel na destruktivní videa, která mu naopak fungovala. No a tak se pustil do věcí, jako vysoce vědecké studie, co se stane, když strčíte telefon do lávy a nebo do srovnávacího testu destrukce iPhonů. Je to takový tech snuff, co říct více.

Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning