Nehody, náhody, katastrofy: Jak popravit telefon?
i Zdroj: PCTuning.cz
Mobilní zařízení Článek Nehody, náhody, katastrofy: Jak popravit telefon?

Nehody, náhody, katastrofy: Jak popravit telefon? | Kapitola 6

Michal Rybka

Michal Rybka

15. 2. 2019 03:00 43

Seznam kapitol

1. Potupa 2. Gravitace 3. V bezpečí domova 4. Obrněnci 5. Podle návodu 6. Vyvrtejte si jacka

Jupí! Zničil jsem další telefon! Tentokrát šlo o mimořádně trapnou příhodu, kdy potichu jako Jack v Titanicu sklouzl pod hladinu vody v dřezu, zatímco jsem si dával šlofíka. Pár hodin pod hladinou saponátu jej zneprovoznilo stejně spolehlivě jako ledové vody severního Atlantiku. Nuže, učiňme tryznu za všechny utopené, rozmlácené a přejeté telefony!

Reklama

Asi nejstrašnější kus, který TechRax předvedl, je návod, jak obnovit 3,5 mm audio jack na iPhone 7. Video je stále na YouTube – a ukazuje, že vše, co musíte udělat, je vzít vrtačku a vyvrtat do iPhonu díru do míst, kde jack vždycky byl. Video má 1 minutu 22 sekund a 17 milionů shlédnutí – a víte co? Lidi to fakt dělali! Vážně to dělali!

A oh boy, jak velká věc to byla! USA Today i The Sun o tom psaly, což je vcelku velká bomba. A nejen to, objevovali se trollové, kteří se přiživovali na už děsné historce. Tak například jeden napsal: „Někteří lidé mají s tím návodem problémy, takže malá rada. Autor zjevně zapomněl na to, že se po vrtání musí telefon umýt. Aby se vyvrtaný 3,5 mm otvor vyčistil, je třeba ho ponořit do vody s mýdlem na 15 minut, aby se uvolnily všechny zbytky po vrtání. Po umytí je telefon třeba vytřepat.“ Další nabízel, že pomůže ostatním, když mu napíšou číslo své kreditky, jméno, expiraci a CVV. Jak milé!

Nebuďme blbí a neničme svoji elektroniku více, než je nutné. Šetříme tím svoje peníze a chráníme přírodu, protože vraky je třeba ekologicky zlikvidovat. Buďme opatrní!

Tímto končím svoji tryznu za kokotsky utopeným telefonem (kokot jsem tu já) a vzdávám mu hold, stejně jako servisu Theiphone.cz, který se ho pokoušel spasit a vyrvat ze spárů smrti. Leč dokonáno jest – a přišel čas na nový.

A co vy? Jak jste blbě či kreativně zničili svoje telefony vy?

Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama