Nejlepší hry z E3: Electronic Entertaiment Expo
i Zdroj: PCTuning.cz
Hry Článek Nejlepší hry z E3: Electronic Entertaiment Expo

Nejlepší hry z E3: Electronic Entertaiment Expo | Kapitola 10

Lucie Jiříková

Lucie Jiříková

18. 6. 2018 06:30 4

Seznam kapitol

1. Konference velkých vydavatelů: Bethseda, Ubi, EA 2. Konference vydavatelů: Square Enix, Sony, MS... 3. Hry: Cyberpunk 2077, Fallout 76, Death Stranding 4. The Last of Us 2, Dying Light 2, AC Odyssey 5. TES 6, Star Wars Jedi, Metro Exodus
6. Starfield, Forza Horizon 4, Anthem 7. Rage 2, Tomb Raider 8. Project 1v1, Session, Control 9. The Division 2, Wolfenstein, Sea of Solitude, Sekiro 10. Xbox Adaptive Controller a pár videí na konec

Největší videoherní výstava na světě je za námi, takže je na čase zrekapitulovat si hlavní momenty. V následujícím článku vám přinášíme přehled těch nejzajímavějších her, které na E3 byly prezentovány. Najdete mezi nimi nově představené hry, stejně jako i déle očekávané hry, u nichž jsme se dozvěděli nové detaily.

Reklama

Xbox Adaptive Controller

Xbox Adaptive Controller vypadá jako takový menší mixážní pult, na němž se nachází několik tlačítek, směrový kříž a dvě dotekové plochy ve velikosti a tvaru menší plotýnky. To asi vůbec nejdůležitější je ovšem schované na zadní straně, kde se ukrývají speciální konektory. Do nich půjde zapojit spousta různých ovládacích zařízení, jako jsou pedály, tlačítka, senzory pro připnutí na hlavu či ramena, nebo tyčinky pro ovládání ústy.

Nejlepší hry z E3: Electronic Entertaiment Expo
i Zdroj: PCTuning.cz

Toto vybavení by samozřejmě mělo umožnit ovládání konzolí i hendikepovanými lidmi. Musím se přiznat, že prezentace mě přivedla na myšlenku, jak je vůbec možné, že v roce 2018 takové zařízení stále ještě chybí. Pokud to bude alespoň zčásti fungovat, jsem si docela jistá, že se bude jednat o průlomový okamžik. Minimálně pro lidi, kteří kvůli různým úrazům a nemocem hrát prostě nemohou.

A další aspoň telegraficky

Na výstavě E3 byly prezentovány desítky, ba dokonce i stovky her, z nichž většina vypadá velmi dobře. Vybrat jenom pár nejlepších by proto bylo opravdu kruté, takže jsem se rozhodla sdílet ještě pár zajímavých her. Třeba vás něco z nich zaujme více než mě.

Just Cause 4

Devil May Cry 5

Battlefield V

Halo Infinite

We Happy Few

Vigor

Ghost of Tsushima

Hitman 2

Skull & Bones

Doom Eternal

Nenašli jste v článku svoje NEJ? Tak se o něj s námi podělte alespoň v diskuzi pod článkem!

Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama