Nejlepší hry z E3: Electronic Entertaiment Expo
i Zdroj: PCTuning.cz
Hry Článek Nejlepší hry z E3: Electronic Entertaiment Expo

Nejlepší hry z E3: Electronic Entertaiment Expo | Kapitola 7

Lucie Jiříková

Lucie Jiříková

18. 6. 2018 06:30 4

Seznam kapitol

1. Konference velkých vydavatelů: Bethseda, Ubi, EA 2. Konference vydavatelů: Square Enix, Sony, MS... 3. Hry: Cyberpunk 2077, Fallout 76, Death Stranding 4. The Last of Us 2, Dying Light 2, AC Odyssey 5. TES 6, Star Wars Jedi, Metro Exodus
6. Starfield, Forza Horizon 4, Anthem 7. Rage 2, Tomb Raider 8. Project 1v1, Session, Control 9. The Division 2, Wolfenstein, Sea of Solitude, Sekiro 10. Xbox Adaptive Controller a pár videí na konec

Největší videoherní výstava na světě je za námi, takže je na čase zrekapitulovat si hlavní momenty. V následujícím článku vám přinášíme přehled těch nejzajímavějších her, které na E3 byly prezentovány. Najdete mezi nimi nově představené hry, stejně jako i déle očekávané hry, u nichž jsme se dozvěděli nové detaily.

Reklama

Rage 2

  • Vývojář: id Software
  • Datum vydání: 2019

Nejlepší hry z E3: Electronic Entertaiment Expo
i Zdroj: PCTuning.cz

O druhém Rage se herní novináři, kteří měli tu možnost hru vyzkoušet na E3, vyjadřují jako o mixu Mad Maxe a Borderlands, jehož přestřelky navíc připomínají dynamiku bájného Dooma. Středobodem hry by měly být buginy a otevřený herní svět, stejně jako anarchistické šílenosti, na něž upozorňuje i samotný trailer. První díl mě úplně nenadchl, ale něco mi říká, že dvojka by mohla dopadnout lépe.

Shadow of the Tomb Raider

  • Vývojář: Eidos Montreal
  • Datum vydání: 14. září 2018

Nejlepší hry z E3: Electronic Entertaiment Expo
i Zdroj: PCTuning.cz

Závěrečný díl trilogie, která mapuje přeměnu mladičké Lary Croft ve zkušenou archeoložku, dostal název Shadow of the Tomb Raider. Tvůrci z Eidos Montreal se při jeho vývoji zaměřili především na stealth mechaniky, které se opírají o možnosti džungle, kam je hra zasazená.

Tvůrci demonstrovali několik ukázek, z nichž mě nejvíce zaujala situace, kdy Lara v korunách stromů střelí šíp do jednoho nepřítele, načež se zhoupne za jeho druhý konec a vyřídí přitom jeho parťáka. Vedle stealth hratelnosti ale v nové Laře budeme moci i střílet, způsob hry je totiž čistě na nás. Vydání Shadow of the Tomb Raider je naplánováno už na září, takže pokud vás záběry ze hry okouzlily jako mě, nemusíte věšet hlavu. Brzy se dočkáte.

 

Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.

Reklama
Reklama