Nejlepší hry z E3: Electronic Entertaiment Expo
i Zdroj: PCTuning.cz
Hry Článek Nejlepší hry z E3: Electronic Entertaiment Expo

Nejlepší hry z E3: Electronic Entertaiment Expo | Kapitola 6

Lucie Jiříková

Lucie Jiříková

18. 6. 2018 06:30 4

Seznam kapitol

1. Konference velkých vydavatelů: Bethseda, Ubi, EA 2. Konference vydavatelů: Square Enix, Sony, MS... 3. Hry: Cyberpunk 2077, Fallout 76, Death Stranding 4. The Last of Us 2, Dying Light 2, AC Odyssey 5. TES 6, Star Wars Jedi, Metro Exodus
6. Starfield, Forza Horizon 4, Anthem 7. Rage 2, Tomb Raider 8. Project 1v1, Session, Control 9. The Division 2, Wolfenstein, Sea of Solitude, Sekiro 10. Xbox Adaptive Controller a pár videí na konec

Největší videoherní výstava na světě je za námi, takže je na čase zrekapitulovat si hlavní momenty. V následujícím článku vám přinášíme přehled těch nejzajímavějších her, které na E3 byly prezentovány. Najdete mezi nimi nově představené hry, stejně jako i déle očekávané hry, u nichž jsme se dozvěděli nové detaily.

Reklama

Starfield

  • Vývojář: Bethesda
  • Datum vydání: 2020

Nejlepší hry z E3: Electronic Entertaiment Expo
i Zdroj: PCTuning.cz

O Starfield jsme slyšeli už v roce 2013, kdy si Bethesda zaregistrovala ochrannou známku. O pět let později jsme se dočkali i teaseru a ujištění, že Starfield bude velké singleplayerové RPG „příští generace“ zasazené do scifi prostředí, a že vyjde ještě před The Elder Scrolls VI, dalším pečlivě sledovaným projektem Bethesdy. Také mohli být o něco sdílnější, ale ke vzbuzení očekávání i to málo stačí.

Forza Horizon 4

  • Vývojář: Playground Games
  • Datum vydání: 2. října 2018

Nejlepší hry z E3: Electronic Entertaiment Expo
i Zdroj: PCTuning.cz

Forza Horizon 4, podobně jako The Crew a The Crew 2, sází na online prvky, takže základem hry je velký sdílený svět, ve kterém potkáváte svoje přátele jakož i úplně cizí hráče. Ale nebojte se, pokud jste vlci samotáři, hru si prý užijete i bez společnosti dalších hráčů.

Další novinkou Forza Horizon 4 je měnící se roční období. Nejedná se pouze o kosmetický prvek, ale docela nový koncept této hry, který ovlivní i samotné závodění. Každé roční období s sebou totiž přináší docela jiné počasí, které se odráží v jízdních vlastnostech, ale i v docela rozdílných možnostech hry. Jako příklad tvůrci uvedli jezero, které na podzim objíždíte, ale v zimě zamrzá a vy na něm závodíte.

Forza Horizon 4 vychází vedle Xboxu také na PC a podle mého skromného odhadu bude aspirovat na titul nejlepší závodní hry roku.

Anthem

  • Vývojář: BioWare
  • Datum vydání: 22. února 2019

Nejlepší hry z E3: Electronic Entertaiment Expo
i Zdroj: PCTuning.cz

Tvůrci Mass Efectu dostali prostor v závěru tiskovky Electronic Arts. Náplní jejich přednesu byla Anthem, online střílečka s RPG prvky, která byla ohlášená už před rokem. Několik nových drobtů jsme se však z videa dočkali, nehledě na to, že jsme se dozvěděli také datum jejího vydání. Anthem si zahrajeme na začátku příštího roku, konkrétně 22. února 2019.

Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.

Reklama
Reklama