Nejlepší hry z E3: Electronic Entertaiment Expo
i Zdroj: PCTuning.cz
Hry Článek Nejlepší hry z E3: Electronic Entertaiment Expo

Nejlepší hry z E3: Electronic Entertaiment Expo | Kapitola 8

Lucie Jiříková

Lucie Jiříková

18. 6. 2018 06:30 4

Seznam kapitol

1. Konference velkých vydavatelů: Bethseda, Ubi, EA 2. Konference vydavatelů: Square Enix, Sony, MS... 3. Hry: Cyberpunk 2077, Fallout 76, Death Stranding 4. The Last of Us 2, Dying Light 2, AC Odyssey 5. TES 6, Star Wars Jedi, Metro Exodus
6. Starfield, Forza Horizon 4, Anthem 7. Rage 2, Tomb Raider 8. Project 1v1, Session, Control 9. The Division 2, Wolfenstein, Sea of Solitude, Sekiro 10. Xbox Adaptive Controller a pár videí na konec

Největší videoherní výstava na světě je za námi, takže je na čase zrekapitulovat si hlavní momenty. V následujícím článku vám přinášíme přehled těch nejzajímavějších her, které na E3 byly prezentovány. Najdete mezi nimi nově představené hry, stejně jako i déle očekávané hry, u nichž jsme se dozvěděli nové detaily.

Reklama

Project 1v1

  • Vývojář: Gearbox Software
  • Datum vydání: 4. čtvrtletí 2019

Nejlepší hry z E3: Electronic Entertaiment Expo
i Zdroj: PCTuning.cz

Od Gearbox Software bychom asi nejraději čekali oznámení nového Borderlands, ale když se k tomu nemají, musíme vzít zavděk i jejich dalším dílem. To dostalo pracovní název 1v1 a jedná se o kompetitivní multiplayerovou střílečku určenou pro dva hráče. Možná ještě důležitější pro představení tohoto projektu je, že se jedná o hru s kartičkami. Vaším cílem přitom je udělat během pětibitového limitu více zářezů do vašeho nepřítele, než on udělá do vás.

Podle prvních informací se v 1v1 setkáte s velmi rychlou hratelností, ale nemělo by se jednat o žádnou revoluci. Na E3 však byl k dispozici pouze prototyp hry, to znamená, že finální verze by mohla dopadnout docela jinak. Označit 1v1 jako „To nejlepší z E3“ tedy není úplně ideální, ale protože i s Borderlands si Gearbox Software nakonec poradili, tak nějak věřím, že to zvládnou i v rámci svého nového projektu.

Session

  • Vývojář: creā-ture Studios
  • Datum vydání: 2019

Nejlepší hry z E3: Electronic Entertaiment Expo
i Zdroj: PCTuning.cz

Jakožto velký fanoušek série Tony Hawk's Pro Skater mě představení Session nesmírně potěšilo. A to i přestože hratelností odkazuje spíše na jinou skejťáckou sérii Skate. Ve Session tedy namísto arkádové hratelnosti a tvoření nekonečně dlouhých komb dojde spíše na reálnější simulaci ježdění na prkně. Důraz bude kladen na správné držení těla i na přesné načasování, jakož i precizní dopady. Své by potom mělo sehrát i prostředí a vaše schopnost ho využít. Vydání Session je naplánováno na rok 2019.

Control

  • Vývojář: Remedy Entertainment
  • Datum vydání: 2019

Nejlepší hry z E3: Electronic Entertaiment Expo
i Zdroj: PCTuning.cz

Control je nová hra od tvůrců Max Payne, Alan Wake nebo Quantum Break. Svým zasazením i herními principy se přitom podobá své předchozí produkci, především potom poslednímu zmiňovanému titulu Quantum Break. Control je totiž akční adventura viděná pohledem ze třetí osoby, která hlavnímu hrdinovi (respektive hrdince, která dostala jméno Jesse) dává do vínku některé nadpřirozené schopnosti, jakož i možnost zpomalení času při střílení. Hra by měla vyjít někdy v průběhu příštího roku pro známý trojlístek – PC, PlayStation 4 a Xbox One.

Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.

Reklama
Reklama