Nejlepší tycoony: Zahrajte si na dokonalý podnik
i Zdroj: PCTuning.cz
Hry Článek Nejlepší tycoony: Zahrajte si na dokonalý podnik

Nejlepší tycoony: Zahrajte si na dokonalý podnik | Kapitola 2

Lucie Jiříková

Lucie Jiříková

19. 4. 2017 03:00 23

Seznam kapitol

1. Co jsou tycoony? 2. Prison Architect, RollerCoaster Tycoon 3. Planet Coaster, Game Dev Tycoon 4. Mad Games Tycoon, Youtubers Life 5. Transport Tycoon, Open TTD
6. Restaurant Empire, Empire TV Tycoon 7. Theme Park 8. Transport Giant, Airline Tycoon 9. Nejlepší tycoony ve zkratce 10. Z trošku jiného soudku

Už vás omrzely střílečky, akční hry, RPG, či závodní hry? Nebo jste dokonce těmto hrám nikdy moc nefandili? Tak to vaše oči zabloudily na ty správné řádky! Nahlédněte s námi na nejlepší tycoony pro stolní počítače a načerpejte inspiraci pro vaše další herní radovánky! Výběr z nejlepších tycoonů následuje!

Reklama

Prison Architect

Nejlepší tycoony: Zahrajte si na dokonalý podnik
i Zdroj: PCTuning.cz

Prison Architect je neskutečně návykový vězeňský tycoon, v němž se v podstatě snažíte o jedno jediné – udržet všechny své neposlušné svěřence, tedy vězně hezky na uzdě a nedovolit jim z vězení utéct. A pokud si myslíte, že k tomu budou stačit jenom hodně vysoké a tlusté zdi, tak jsem na omylu. V Prison Architect záleží na každé jedné umístěné cihle. Musíte dbát správného rozmístění jednotlivých místností i jejich návaznost s ostatními prvky. Zlobiví vězni se uklidní modlením v kapli nebo cvičením v posilovně. Také k tomu můžete přidat důmyslné tresty a strčit je třeba do díry. Ale pozor, když to s něčím přeženete, ve vězení může vypuknout vzpoura. A ta si v ničem nezadá se vzpourou ve filmu Vzpoura ve věznici Carandiru (podle skutečné události).

RollerCoaster Tycoon

Nejlepší tycoony: Zahrajte si na dokonalý podnik
i Zdroj: PCTuning.cz

Nyní již několikadílná série tycoonů, která byla na vrcholu někde s druhým a třetím dílem, poslední dobou začala uvadat. Když odmyslíme průšvih jménem RollerCoaster Tycoon World, zbude nám RollerCoaster Tycoon Touch pro mobily s Androidem a iOS. A to je málo. Alespoň že na mobilech vyšla předělávka klasického RollerCoaster Tycoon, která se hraje překvapivě dobře. Na počítačích však tuhle sérii předběhli další adepti včetně nedávno vydaného Planet Coaster. Alespoň že máme kam jít. 

Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.

Reklama
Reklama