Nejlepší tycoony: Zahrajte si na dokonalý podnik
i Zdroj: PCTuning.cz
Hry Článek Nejlepší tycoony: Zahrajte si na dokonalý podnik

Nejlepší tycoony: Zahrajte si na dokonalý podnik | Kapitola 8

Lucie Jiříková

Lucie Jiříková

19. 4. 2017 03:00 23

Seznam kapitol

1. Co jsou tycoony? 2. Prison Architect, RollerCoaster Tycoon 3. Planet Coaster, Game Dev Tycoon 4. Mad Games Tycoon, Youtubers Life 5. Transport Tycoon, Open TTD
6. Restaurant Empire, Empire TV Tycoon 7. Theme Park 8. Transport Giant, Airline Tycoon 9. Nejlepší tycoony ve zkratce 10. Z trošku jiného soudku

Už vás omrzely střílečky, akční hry, RPG, či závodní hry? Nebo jste dokonce těmto hrám nikdy moc nefandili? Tak to vaše oči zabloudily na ty správné řádky! Nahlédněte s námi na nejlepší tycoony pro stolní počítače a načerpejte inspiraci pro vaše další herní radovánky! Výběr z nejlepších tycoonů následuje!

Reklama

Transport Giant

  • Datum vydání: 25. srpna 2004
  • O čem to je: o zřizování dopravní společnosti
  • Www stránky: nejsou

Nejlepší tycoony: Zahrajte si na dokonalý podnik
i Zdroj: PCTuning.cz

Jedni ho považovali za nástupce legendárního Transport Tycoonu, jiní jím opovrhovali a s krucifixem v ruce se zaříkávali, že do jejich CD mechanik nikdy nevstoupí. Budování dopravní společnosti v Transport Giant, respektive jednotlivých autobusových linek, které rozvážely lidi po okolí, a různých dopravních dep, mezi nimiž proudily suroviny a výrobky, jsem si osobně užívala několik let a jsem tedy jejím fanouškem. Transport Giant před pár roky vyšlo na Steamu, s touto verzí bohužel byly drobné problémy. Přesto vám ji doporučuji stáhnout a zkusit, zvlášť pokud vás neoslovilo Cities in Motion a Cities in Motion 2, kde byl mikromanagement jednotlivých linek možná už dost do hloubky.

Airline Tycoon

Nejlepší tycoony: Zahrajte si na dokonalý podnik
i Zdroj: PCTuning.cz

V téhle hře se stanete plně zodpovědnými za fungování jedné letecké společnosti. Je pouze na vás, zdali dokážete rozvíjet své služby, a uspokojit mnohdy dost náročné zákazníky. K dispozici je marketing i najímání lidí, stejně jako objednávání zásob, zakládání nových linek, nákup a vybavování letadel, sabotáže a další maličkosti. I přes roztomilou kreslenou grafiku nabízí Airline Tycoon docela náročné výzvy a spoustu záludností, které si na vás vymyslí protivníci ovládaní umělou inteligencí. Airline Tycoon se pár měsíců po vydání dočkala ještě pokračování, ale to u herní veřejnosti propadlo.

Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.

Reklama
Reklama