Nejlepší tycoony: Zahrajte si na dokonalý podnik
i Zdroj: PCTuning.cz
Hry Článek Nejlepší tycoony: Zahrajte si na dokonalý podnik

Nejlepší tycoony: Zahrajte si na dokonalý podnik | Kapitola 10

Lucie Jiříková

Lucie Jiříková

19. 4. 2017 03:00 23

Seznam kapitol

1. Co jsou tycoony? 2. Prison Architect, RollerCoaster Tycoon 3. Planet Coaster, Game Dev Tycoon 4. Mad Games Tycoon, Youtubers Life 5. Transport Tycoon, Open TTD
6. Restaurant Empire, Empire TV Tycoon 7. Theme Park 8. Transport Giant, Airline Tycoon 9. Nejlepší tycoony ve zkratce 10. Z trošku jiného soudku

Už vás omrzely střílečky, akční hry, RPG, či závodní hry? Nebo jste dokonce těmto hrám nikdy moc nefandili? Tak to vaše oči zabloudily na ty správné řádky! Nahlédněte s námi na nejlepší tycoony pro stolní počítače a načerpejte inspiraci pro vaše další herní radovánky! Výběr z nejlepších tycoonů následuje!

Reklama

A nakonec jsem si pro vás připravila dvojici her, které stojí na pomezí tycoonů a dalších žánrů. Osobně tyto hry velmi ráda hraji a věřím, že udělají radost i dalším fanouškům tycoonových titulů.

Stardew Valley

Nejlepší tycoony: Zahrajte si na dokonalý podnik
i Zdroj: PCTuning.cz

Stardew Valley je něco jako facebooková hříčka FarmVille, ale milionkrát pestřejší a zábavnější. Ve hře se stáváte farmářem, který sází nové rostliny, zalévá je a hnojí a pak i sklízí a prodává. Za utržené peníze pak může nakupovat další sazenice, nebo rozšiřovat svou farmu novými stroji, případně zvířaty. Až sem by se možná jednalo o poměrně klasický tycoon, to by však ve hře nemohly být další aktivity, jako třeba chytání ryb. Na tycoon dosti netradiční jsou také dobrodružné úseky, kdy pomalu objevujete své okolí a plníte v něm rozmanité úkoly. A zapomenout nelze ani na rozsáhlé craftování.

Motorsport Manager

Nejlepší tycoony: Zahrajte si na dokonalý podnik
i Zdroj: PCTuning.cz

Stáváte se výkonným ředitelem, hlavním technikem a strategickým závodním referentem jedné uvadající stáje Formule 1. Abyste ji vrátili zpět na výsluní, budete se muset postarat o zázemí a výstavbu nových budov, o najímání nových lidí, ale také o technický strav a vyladěnost vašich monopostů a nakonec i o strategické tahy během závodů (s jakými gumami odstartovat, kdy se stavit v boxech, zdali se změnou počasí vyměnit i gumy, zdali v pit-stopu opravit i drobné závady atd.). Motorsport Manager mě chytl už na iOS, kde se jednalo spíše o jednodušší hříčku, na počítačích ale nabízí mnohem víc možností a nejedná se tak o prachsprostou kopírku z mobilů, ale o plnohodnotnou počítačovou hru (manažer-tycoon). Kdo nevyzkoušel, ten nepochopí.

Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama