Nejlepší tycoony: Zahrajte si na dokonalý podnik
i Zdroj: PCTuning.cz
Hry Článek Nejlepší tycoony: Zahrajte si na dokonalý podnik

Nejlepší tycoony: Zahrajte si na dokonalý podnik | Kapitola 7

Lucie Jiříková

Lucie Jiříková

19. 4. 2017 03:00 23

Seznam kapitol

1. Co jsou tycoony? 2. Prison Architect, RollerCoaster Tycoon 3. Planet Coaster, Game Dev Tycoon 4. Mad Games Tycoon, Youtubers Life 5. Transport Tycoon, Open TTD
6. Restaurant Empire, Empire TV Tycoon 7. Theme Park 8. Transport Giant, Airline Tycoon 9. Nejlepší tycoony ve zkratce 10. Z trošku jiného soudku

Už vás omrzely střílečky, akční hry, RPG, či závodní hry? Nebo jste dokonce těmto hrám nikdy moc nefandili? Tak to vaše oči zabloudily na ty správné řádky! Nahlédněte s námi na nejlepší tycoony pro stolní počítače a načerpejte inspiraci pro vaše další herní radovánky! Výběr z nejlepších tycoonů následuje!

Reklama

Theme Park

Nejlepší tycoony: Zahrajte si na dokonalý podnik
i Zdroj: PCTuning.cz

Předchůdce všech RollerCoaster Tycoonů, Planet Coasterů a dalších tycoonových her, ve kterých je vaším ústředním úkolem vybudování zábavného parku. Theme Park ustanovila spoustu herních mechanik, které jsou hrami tohoto typu používány dodnes – počínaje umísťováním vchodů a východů k atrakcím, nutností natahování speciálních uliček určených k čekání zákazníků, rozdělování úseků pracovníků (mechanici, uklízeči, baviči) a další a další, bez nichž bychom si stavění pouti v dnešní době už ani nedokázali představit. I když mě Theme Park už kdysi neskutečně bavil, teprve až dnes můžu plně ocenit jeho nadčasovost. I přes své roky se hraje pořád stejně dobře, i když Planet Coaster a jeho propracované stavění horských drah si užiju ještě o chlup více.  

Theme Hospital

Nejlepší tycoony: Zahrajte si na dokonalý podnik
i Zdroj: PCTuning.cz

Mezi životem a smrtí je jen tenká hranice. Dobře to ilustruje hra Theme Hospital, v níž se stáváte ředitelem nemocnice. Do nemocnice každý den proudí zástupy lidí s různými neduhy. Někteří mají nafouklé hlavy, jiní jsou třeba neviditelní. Vaším úkolem je vytvořit takové prostředí, abyste všechny tyto pacienty co nejefektivněji vyléčili – aby nafouklé hlavy za pomoci pumpičky zase hezky splaskly a aby průhlední lidé nabrali barvy. K tomu účelu máte k dispozici několik různých oddělení, ale jen omezený prostor a finance, které můžete utratit. Pokud jste Theme Hospital už někdy hráli, už na ni nikdy nezapomenete. Úsměvná grafika je podpořená vcelku propracovanými úkoly, které vás vtáhnou do děje a pustí za dlouhé hodiny (pokud vůbec někdy).

Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.

Reklama
Reklama