Nejlepší tycoony: Zahrajte si na dokonalý podnik
i Zdroj: PCTuning.cz
Hry Článek Nejlepší tycoony: Zahrajte si na dokonalý podnik

Nejlepší tycoony: Zahrajte si na dokonalý podnik | Kapitola 6

Lucie Jiříková

Lucie Jiříková

19. 4. 2017 03:00 23

Seznam kapitol

1. Co jsou tycoony? 2. Prison Architect, RollerCoaster Tycoon 3. Planet Coaster, Game Dev Tycoon 4. Mad Games Tycoon, Youtubers Life 5. Transport Tycoon, Open TTD
6. Restaurant Empire, Empire TV Tycoon 7. Theme Park 8. Transport Giant, Airline Tycoon 9. Nejlepší tycoony ve zkratce 10. Z trošku jiného soudku

Už vás omrzely střílečky, akční hry, RPG, či závodní hry? Nebo jste dokonce těmto hrám nikdy moc nefandili? Tak to vaše oči zabloudily na ty správné řádky! Nahlédněte s námi na nejlepší tycoony pro stolní počítače a načerpejte inspiraci pro vaše další herní radovánky! Výběr z nejlepších tycoonů následuje!

Reklama

Trevor Chan´s Restaurant Empire

Nejlepší tycoony: Zahrajte si na dokonalý podnik
i Zdroj: PCTuning.cz

Máte rádi dobrou společnost a chutné pokrmy? Tak to byste se mohli realizovat v tycoon hře Trevor Chan´s Restaurant Empire. Na začátku si vyberete jednu z dostupných kuchyní – americkou, francouzskou a italskou – a pak se pokusíte vypracovat od obyčejného stánku s hamburgery až na věhlasný podnik, kde si lidé musí dělat rezervace dlouho dopředu. Hra se šest let po vydání doškala pokračování, které bylo ještě o něco zábavnější. Bohužel Trevor Chan´s Restaurant Empire 2 to celé skončilo.

Empire TV Tycoon

Nejlepší tycoony: Zahrajte si na dokonalý podnik
i Zdroj: PCTuning.cz


Pokud máte často pocit, že „v bedně nic nedávají“, můžete to změnit ve hře Empire TV Tycoon. V ní jakožto ředitel jedné malé kabelovky odpovídáte téměř za vše. Vaší prací je sestavování vysílacího programu, rozvrhování reklamy, modernizace podniku a nákup nových filmů. Jako dobře se rozvíjející společnost se pak neobejdete ani bez nových zaměstnanců, kteří pak mohou soutěžit v anketách typu „Scénář roku“. Tvůrci Empire TV Tycoon popisují jako mix Mad TV a Game Dev Tycoon a já myslím, že moc nepřeháněli.

Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.

Reklama
Reklama