Nejlepší tycoony: Zahrajte si na dokonalý podnik
i Zdroj: PCTuning.cz
Hry Článek Nejlepší tycoony: Zahrajte si na dokonalý podnik

Nejlepší tycoony: Zahrajte si na dokonalý podnik | Kapitola 4

Lucie Jiříková

Lucie Jiříková

19. 4. 2017 03:00 23

Seznam kapitol

1. Co jsou tycoony? 2. Prison Architect, RollerCoaster Tycoon 3. Planet Coaster, Game Dev Tycoon 4. Mad Games Tycoon, Youtubers Life 5. Transport Tycoon, Open TTD
6. Restaurant Empire, Empire TV Tycoon 7. Theme Park 8. Transport Giant, Airline Tycoon 9. Nejlepší tycoony ve zkratce 10. Z trošku jiného soudku

Už vás omrzely střílečky, akční hry, RPG, či závodní hry? Nebo jste dokonce těmto hrám nikdy moc nefandili? Tak to vaše oči zabloudily na ty správné řádky! Nahlédněte s námi na nejlepší tycoony pro stolní počítače a načerpejte inspiraci pro vaše další herní radovánky! Výběr z nejlepších tycoonů následuje!

Reklama

Mad Games Tycoon

Nejlepší tycoony: Zahrajte si na dokonalý podnik
i Zdroj: PCTuning.cz

Mad Games Tycoon zpracovává stejné téma jako Game Dev Tycoon, na rozdíl od něj jde ale víc do hloubky. Vlastní vývoj her můžete podporovat dalšími týmy, které se starají o grafické zpracování, o ozvučení i o herní mechaniky a uživatelské rozhraní. Své hry si můžete vydávat, můžete k nim plánovat propracovanou marketingovou kampaň nebo je naopak poskytnout do slevového balíčku. Mimo vývoje her se pak můžete pustit také do vývoje vlastních konzolí, které můžete prodávat třeba i s vlastními hrami. Možností jsou v téhle hře zkrátka stovky, takže pokud patříte mezi náročnější hráče, určitě si Mad Games Tycoon nenechte ujít.

Mad Games Tycoon jsme se věnovali také v naší recenzi, kde dostala úctyhodných 8/10.

Youtubers Life

Nejlepší tycoony: Zahrajte si na dokonalý podnik
i Zdroj: PCTuning.cz

Mysleli jste si, že život YouTubera je neskutečně zábavný? Youtubers Life vám dokáže, že jste se nemýlili. I když jak se to vezme. V Youtubers Life se ujímáte cílevědomého chlapce (nebo dívky), s nímž se pak vrhnete do natáčení a uveřejňování zábavných videí. Ve vašich kompetencích je prakticky vše, co si jenom dokážete vymyslet – od výběru tématu, přes nákup vybavení a aranžování videí až po následnou postprodukci a reklamu. Ze svého pokojíčku se tímto stylem pomalu propracováváte k lepším a lepším možnostem, až nakonec pomalu ani nevíte, kam dřív skočit. Jestli jste to někdy chtěli natřít PewDiePiemu, tak prosím. Lepší příležitost se vám už nemusí naskytnout.

Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.

Reklama
Reklama