Nejlepší tycoony: Zahrajte si na dokonalý podnik
i Zdroj: PCTuning.cz
Hry Článek Nejlepší tycoony: Zahrajte si na dokonalý podnik

Nejlepší tycoony: Zahrajte si na dokonalý podnik | Kapitola 5

Lucie Jiříková

Lucie Jiříková

19. 4. 2017 03:00 23

Seznam kapitol

1. Co jsou tycoony? 2. Prison Architect, RollerCoaster Tycoon 3. Planet Coaster, Game Dev Tycoon 4. Mad Games Tycoon, Youtubers Life 5. Transport Tycoon, Open TTD
6. Restaurant Empire, Empire TV Tycoon 7. Theme Park 8. Transport Giant, Airline Tycoon 9. Nejlepší tycoony ve zkratce 10. Z trošku jiného soudku

Už vás omrzely střílečky, akční hry, RPG, či závodní hry? Nebo jste dokonce těmto hrám nikdy moc nefandili? Tak to vaše oči zabloudily na ty správné řádky! Nahlédněte s námi na nejlepší tycoony pro stolní počítače a načerpejte inspiraci pro vaše další herní radovánky! Výběr z nejlepších tycoonů následuje!

Reklama

Transport Tycoon

Nejlepší tycoony: Zahrajte si na dokonalý podnik
i Zdroj: PCTuning.cz

Transport Tycoon od talentovaného vývojáře Chrise Sawyera pro sebe v podstatě ustanovila nový subžánr tycoonů, tedy dopravní tycoony. Ve hře jste přepravovali suroviny, zboží a pasažéry na místa, kam potřebovali a za to si účtovali peníze. Ve vaší kompetenci byl nákup dopravních prostředků i zázemí jako zastávky a nádraží plus samozřejmě i propojování jednotlivých štací tak, aby dopravní prostředky byly co nejlépe vytížené. Hře byla hojně vyčítána nízká úroveň umělé inteligence, přesto jsme se u ní královsky bavili. Spousta hráčů ji dodnes považuje za nepřekonanou.

OpenTTD

  • Datum vydání: 14. března 2004
  • O čem to je: o zřizování dopravní společnosti
  • Www stránky: https://www.openttd.org

Nejlepší tycoony: Zahrajte si na dokonalý podnik
i Zdroj: PCTuning.cz

Psát o Transport Tycoonu a nezmínit se přitom o OpenTTD by bylo jako říct A bez B a C dohromady. Jak možná někdo z vás sám odhalil, OpenTTD je v podstatě open-source klon hry Transport Tycoon Deluxe. OpenTTD ve většině případů vychází z původní hry, některé prvky však výrazně vylepšuje a již tak dobrou hru dále rozvíjí. Na OpenTTD je skvělé, že si ji můžete stáhnout zdarma a to pro většinu známých operačních systémů. Začít můžete na oficiálních stránkách hry.

Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.

Reklama
Reklama