Skříně s pořádným průvanem. Soutěž o tři švédské krasavice Fractal Design Torrent RGB White!
i Zdroj: Fractal Design
Skříně, zdroje, chladiče Článek Skříně s pořádným průvanem. Soutěž o tři švédské krasavice Fractal Design Torrent RGB White!

Skříně s pořádným průvanem. Soutěž o tři švédské krasavice Fractal Design Torrent RGB White!

Václav Vlček

Václav Vlček

1. 12. 2022 15:00 6

Seznam kapitol

1. Vyhrajte skřín Fractal Design Torrent RGB White 2. Fractal Design Compact a Nano RGB White 3. Soutěžní otázky 4. Pravidla soutěže

Vánoce jsou za rohem a je nejvyšší čas myslet na dárky. Tak co takhle krásné bílé RGB provedení populární skříně Torrent? Výherce si může vybrat velikost.

Reklama

Prosinec. Vánoce. Dárečky. Myslíme na vás! A tak jsme připravili ve spolupráci s švédskými designovými mágy Fractal Design parádní soutěž hned o tři skříně Torrent v zbrusu novém sněhobílém provedení s RGB parádičkami.

Co můžete vyhrát

Jakpak to bude probíhat? Jednoduše, do soutěže máme připravené hned tři různé modely Torrent White RGB. Jedná se o tyhle kousky:

  • Torrent RGB White TG clear tint
  • Torrent Compact RGB White TG clear tint
  • Torrent Nano RGB White TG clear tint

Pro zařazení do soutěže stačí hlasovat pomocí formuláře v další kapitole. Když budete dostatečně chytří a správně odpovíte na první dvě soutěžní otázky, máte šanci. Až soutěž uzavřeme, výherci si budou moci postupně vybrat jaký model chtějí. První volí ze tří, druhý z toho co zbude a na posledního zůstane pravděpodobně nejmenší Nano, ale třeba i něco většího! Každopádně pojďme se podívat na ty sněhurky s RGB ozdobičkami pořádně.

Fractal Design Torrent RGB White

Bílou variantu větrného tunelu Torrent už proklepnul Petr v naší recenzi a skříň si odnesla hodnocení 9/10 a zlatou placku. Lepší doporučení asi nedostanete, moc propracovanějších na trhu není. Novinka má navíc ještě barevné větráky a různé detaily, které výherce určitě ocení díky průhledné bočnici. 

Skříně s pořádným průvanem. Soutěž o tři švédské krasavice Fractal Design Torrent RGB White!
i Zdroj: Fractal Design

Následuje trocha toho marketingového newspeaku: Jedná se o kvalitní počítačovou skříň. Bočnice jsou z tmavého tvrzeného skla. Je určená pro základní desky formátu E-ATX, ATX, micro ATX, Mini ITX, SSI-EEB a SSI-CEB. Její rozměry činí 544 × 242 × 530 mm. Obsahuje 2× 3,5“ a 4× 2,5“ interní pozici pro HDD/SSD. Maximální délka grafické karty je 423 mm (461 mm bez předního ventilátoru), maximální výška chladiče CPU je 188 mm a maximální délka zdroje je 230 mm. Disponuje 7 sloty pro instalaci rozšiřujících karet. Skříň má až 7 pozic pro ventilátory (2× 180 mm RGB a 3× 140 mm RGB jsou již předinstalované). Na předním panelu se nachází 2× USB 3.2 Gen1 typ-A, 1× USB 3.2 Gen2 typ-C a 2× 3,5 mm jack pro audio.

Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Související články

Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Pctuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Pctuning