Soutěž: Vyhrajte špičkové paměti Kingston Fury pro vaše PC
Článek Soutěž: Vyhrajte špičkové paměti Kingston Fury pro vaše PC

Soutěž: Vyhrajte špičkové paměti Kingston Fury pro vaše PC | Kapitola 2

Václav Vlček

Václav Vlček

5. 11. 2021 15:00 1

Seznam kapitol

1. Paměti Kingston 2. Soutěžní otázky 3. Pravidla soutěže

Přinášíme vám soutěž o paměti Fury Renegade a Beast od společnosti Kingston. Od zisku špičkových komponent pro vaše PC vás dělí odpovědi na tři otázky a taky trocha štěstí!

Reklama
Reklama

Na vás už je, abyste odpověděli na následující soutěžní otázky, a pak už bude záležet jen na tom, jestli budete mít při slosování štěstí. Soutěžit můžete až do půlnoci z neděle na pondělí 21.11. 2021.

Na soutěžní otázky můžete odpovídat pouze jednou, vícenásobné odpovědi jsou důvodem pro vyřazení ze soutěže (včetně případů, kdy jeden soutěžící opakovaně odpovídá pod různými e-mailovými adresami či „za ostatní“ příbuzné a známé). Nezkoušejte ani odpovídat vícekrát s různými variantami odpovědí, v takovém případě nebude uznaná žádná z vašich odpovědí.

Pokud se vám omylem povede zaslat v krátkém časovém intervalu tutéž odpověď vícekrát anebo nekompletní, ve slosování zůstane zařazena jen jedna správná odpověď.

Abychom zachovali anonymitu soutěžících, nechceme znát žádné další údaje – vaše jméno, příjmení ani nic dalšího. Email v žádném případě nepředáváme partnerům soutěže ani je dále nevyužíváme a po ukončení soutěže jsou půl roku archivovány a následně smazány.

Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning