Test švýcarských tabletů 3Q – šlapou jako hodinky?
i Zdroj: PCTuning.cz
Mobilní zařízení Článek Test švýcarských tabletů 3Q – šlapou jako hodinky?

Test švýcarských tabletů 3Q – šlapou jako hodinky? | Kapitola 6

Ondřej Štěpánek

Ondřej Štěpánek

22. 1. 2013 15:00 12

Seznam kapitol

1. Menší či větší? 2. 3Q q-pad RC9711B 3G – představení  3. 3Q q-pad RC9711B 3G – co najdeme uvnitř 4. 3Q q-pad RC9724C – balení a vzhled  5. 3Q q-pad RC9724C – výkon a funkčnost 6. Jako hodinky

Sháníte tablet na práci či na hraní, ale nestačí vám levné 7“ tablety od neznámých výrobců. Zároveň s tím ale nechcete vyhodit víc než 10 tisíc Kč za iPad. Co s tím? Nedělejte kompromisy, čtěte dnešní test a vsaďte na švýcarskou kvalitu od značky 3Q. Nabízí IPS displeje, slušnou výbavu, velmi pěkně zpracované tělo... A dobrou cenu.

Reklama

Švýcaři byli vždy jako národ vyhlášení svými hodinkami a přesným strojírenstvím vůbec. Možná i proto jsme se u těchto tabletů setkali se solidním provedením. Lze tedy konstatovat, že vedle hodinek, čokolády a multifunkčních nožů si může tato zemička připsat další vskutku kvalitní počin.

Test švýcarských tabletů 3Q – šlapou jako hodinky?
i Zdroj: PCTuning.cz

Samozřejmě, že na českém trhu lze ve stejné cenové relaci najít i papírově výkonnější stroje, ale kvalita jejich zpracování je někdy trochu pochybná. Tablety 3Q přichází s bytelným a dobře zpracovaným tělem, které neurazí ani svým výkonem a dobrou cenou. Především potom u modelu 3Q q-pad RC9724C se dočkáme slušně nadupaného stroje v pěkném moderním kabátku. Druhý testovaný model potom nabízí nadstandardní možnost připojení pomocí 3G sítě, což je především pro práci téměř nezbytností.

Test švýcarských tabletů 3Q – šlapou jako hodinky?
i Zdroj: PCTuning.cz

Abych obě zařízení nepřechválil, škoda je především IPS displejů s nižším rozlišením, tento nedostatek lze ale za danou cenu odpustit. Když už nic jiného, tak nám tyto stroje opět zalepují mezeru v segmentu trhu s tablety kolem pěti tisíc korun, v němž chytře kombinují kvalitu a výkon. A hlavně nabízí novou alternativu oproti záplavě "plasťáků" s povrzávájícími displeji. 

Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama