The Crew – pod kapotou osm válců a v krvi litr adrenalinu
Článek The Crew – pod kapotou osm válců a v krvi litr adrenalinu

The Crew – pod kapotou osm válců a v krvi litr adrenalinu

Lucie Jiříková

Lucie Jiříková

4. 12. 2014 03:00 37

Seznam kapitol

1. Automobilové MMORPG 2. Příběh jak z učebnice tvorby tutoriálů 3. Volba povolání, neboli automobilové specializace 4. Hybridní MMO se solidně zapracovanými mikrotransakcemi 5. Svět tak velký, že se v něm klidně ztratíte
6. Fofr při načítání 7. Deset způsobů, kterak zabavit sebe i přátele 8. Taková solidnější arkáda 9. Hodnocení hry

Dlouho očekávaná závodní MMO hra The Crew konečně vyšla a my jsme se na ni netrpělivě vrhli. Vývojáři z Ivory Tower společně s pomocníky z Ubisoftu nám totiž vedle obrovského živoucího světa slibovali tuny motoristické zábavy na všechny možné způsoby. Jak to dopadlo se dozvíte v dnešní recenzi.

Reklama
Reklama

The Crew je velmi slibně vypadající závodní MMO(RPG) se zábavným jízdním modelem, která nabízí otevřený herní svět plný zajímavých úkolů, které můžete plnit sami, nebo ještě lépe s ostatními lidmi. Její hlavní předností je velmi rychlé načítání a vůbec lehkost, s jakou vás hra dopraví na jednotlivá místa na mapě, nebo spustí vybrané Výzvy (během jízdy stačí projet startem Výzvy a ta se automaticky zapne).

S Ubisoftem za zády bychom se od Ivory Tower do budoucna navíc mohli dočkat spousty příjemných vylepšení, které by z této už teď dobře působící hry mohly závodním nadšencům přichystat ráj na Zemi.

Oficiální stránky hry The Crew najdete zde.

The Crew – pod kapotou osm válců a v krvi litr adrenalinu

Předchozí
Další
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning