PCTuning Článek

Update World of Tanks 8.0 — test hardwarových nároků

Tomáš Šulc
Tomáš Šulc
4. 10. 2012 03:00 27 Sdílej:

Seznam kapitol

1. Přepracovaná grafika i fyzika — To je WoT 8.0 2. Nároky hry, testovací sestava, metodika 3. Výsledky GK bez FXAA 4. Výsledky GK se zapnutým FXAA 5. Vliv procesoru na hru 6. Vliv nastavení na hru I
7. Vliv nastavení na hru II 8. Vliv nastavení na hru III 9. Vliv nastavení na hru IV 10. Galerie in game screenshotů 11. Výběr recenzí herních magazínů 12. Závěr

Jednou z nejpopulárnějších multiplayerových her současnosti je World of Tanks. V novém updatu byla tato tanková střílečka výrazně vylepšena, přičemž došlo i na grafiku. Hra nabízí nový systém nasvětlení a řada map byla přepracována do nové grafiky. Update jsme proto vyzkoušeli a změřili nároky na výkon grafických karet i procesorů.

Reklama
Reklama

Při testování procesorů mne překvapilo, že World of Tanls vůbec nedokáže využít potenciál vícejádrových procesorů. V praxi při není při hraní s dvou a čtyřjádrovým procesorem žádný rozdíl, roli hraje jen frekvence a architektury. Naštěstí ale nejsou nároky na výkon procesoru nijak vysoké. Hůř si vedly procesory AMD, kde je potřeba Phenom II s frekvencí od 3,5 GHz výše, u procesorů Intel rodiny Core i3 a vyšší postačí o gigahertz pomalejší procesory.

Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning