Velký srovnávací test 1TB externích disků pro USB 3.0
Článek Velký srovnávací test 1TB externích disků pro USB 3.0

Velký srovnávací test 1TB externích disků pro USB 3.0

Dominik Liebezeit

Dominik Liebezeit

2. 6. 2016 03:00 32

Seznam kapitol

1. Něco málo na úvod 2. Western Digital My Passport Ultra 1TB 3. Samsung M3 Portable 1TB 4. Seagate Expansion 1TB 5. Western Digital Elements Portable 1TB 6. Transcend StoreJet 25M3 1TB
7. Adata HD710 1TB 8. Seagate BackUp Plus 1TB 9. Seagate BackUp Plus Ultra Slim 1TB 10. Porovnání rychlosti sekvenčního čtení 11. Porovnání rychlosti sekvenčního zápisu 12. Závěrečné shrnutí

V populárních testech jsme prověřili hromadu 1TB externích disků pro rozhraní USB 3.0 v decentním i extravagantním provedení, abychom zjistili, který z nich je nejrychlejší, který z disků nabídne hodně muziky za málo peněz, nakolik se vyplatí připlácet si za dražší model, a jakému disku bude lepší se vyhnout.

Reklama
Reklama

Pro určení celkové průměrné rychlosti sekvenčního zápisu jsme vycházeli ze stejného systému jako u sekvečního čtení, tedy: průměrné hodnoty testu CrystalDiskMark 5.1.1 a ATTO Disk Bechmarku při 512KB.

CrystalDiskMark 5.1.1 průměrná hodnota zápisu
CrystalDiskMark 5.1.1 průměrná hodnota zápisu

  

ATTO Benchmark průměrná hodnota zápisu
ATTO Benchmark průměrná hodnota zápisu

  

Jediné překvapení byl Seagate BackUp Plus, který si pravděpodobně nesedl s měřícím benchmarkem CrystalDiskMark, proto tank nízká hodnota. Pro jistotu jsme tento disk otestovali ještě v v benchmarku AS SSD Benchmark a výsledky už se pohybovali v „normálu“. Na tento test se můžete podívat na kartě disku Seagate BackUp Plus.

Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning