Velký úklid: rozebrání a vyčištění Playstationu 3
PCTuning Článek

Velký úklid: rozebrání a vyčištění Playstationu 3

Dominik Liebezeit

Dominik Liebezeit

29. 12. 2015 03:00 16

Seznam kapitol

1. Úvod 2. Přehled dostupných verzí 3. Co budeme potřebovat? 4. Demontáž plastů
5. Uvnitř konzole 6. Čištění PS3 a aplikace nové pasty 7. Složení 8. Závěr

V dalším z našich článků věnovaných údržbě hardwaru se podíváme na to jak vyčistit, přepastovat a pokud možno zase složit Playstation 3. O alergii herních konzolí na prach byla zmínka už v minulém díle. Dnešní konzole je nebohým důkazem toho, co dokáže napáchat trocha prachu a rezignace na výměnu teplovodivé pasty.

Reklama
Reklama

Playstation 3 možná už něco pamatuje, možná namítnete, že je tu nová generace, proč by se ještě dnes někdo chtěl zabývat s PS3, když může hrát na současné generaci? Je dost možné, že jsou mezi námi tací, kteří ještě nehráli The Last of Us, Killzone, Resistance, Uncharted, LittleBigPlanet, Infamous a tuny a tuny dalších. Nikdy nebyla lepší šance doplnit si herní knihovničku než teď. Konzole dnes koupíte za hubičku, o cenách her ani nemluvě.

Pokud přivřete oči nad grafikou, určitě si s PS3 užijete ještě kopu zábavy. A propos, opravdu je k hernímu zážitku nutný grafický masakr FullHD pilou? Odpovězte si každý sám. Pro mě je Playstation 3, stejně jako Xbox 360, konzole, která stále několikanásobně překonává počet majitelů současné generace a konzole, která tady s námi ještě určitě pár let vydrží.

Zimní úklid je za námi, tak teď už jenom vybrat nějakou pořádnou pecku a na nějaký čas přestat fungovat!

Velký úklid: rozebrání a vyčištění Playstationu 3

  

Předchozí
Další
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning