PCTuning Článek

Velký výběr čteček elektronických knih pod stromeček

Ondřej Štěpánek
Ondřej Štěpánek
17. 12. 2014 02:00 35 Sdílej:

Seznam kapitol

1. Vánoční svátky s „e-knihou“ v ruce 2. Něco historie 3. Na co se při výběru soustředit 4. Čtečky ebooků do 2000 korun
5. Čtečky do 3000 korun 6. Čtečky s nasvíceným displejem do 4 000 korun 7. Speciality 8. Naše tipy

Pokud vám ještě zbývá shánět pro někoho dárky a nevíte si rady, může se dnešní srovnání hodit právě vám. V tomto přehledu se podíváme na zajímavé čtečky elektronických knih, které můžete koupit v našich obchodech a dáme vám tipy z různých cenových kategorií, z nichž si jistě vybere každý.

Reklama
Reklama

Většina čokolády v adventních kalendářích už je snědená a to znamená, že na shánění dárků už moc času nezbývá. Pokud patříte mezi ty, kteří chtějí udělat radost svým blízkým nebo sami sobě a nevědí, co pořídit, máme pro vás inspiraci na dárek, který potěší každého, kdo aspoň občas něco rád čte.

Připravili jsme pro vás velký výběr z čteček elektronických knih v různých cenových kategoriích a porovnali jejich parametry a zkušenosti uživatelů. To by vám mohlo výrazně usnadnit a hlavně urychlit rozhodování.

Než se ale vrhneme k samotnému porovnání, dovolte mi říct několik slov o historii čteček elektronických a elektronického inkoustu, který tzv. eReadery využívají a jaké mají výhody třeba oproti populárním tabletům.

Pro ty, kteří o čtečkách nevědí vůbec nic, nebo se s nimi ještě neměli šanci setkat, připomeneme také, jaké jsou jejich silné stránky i co vlastně čtečky elektronických knih umí.

Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning