PCTuning Článek

Víkendové narozeniny: Alza slaví 25 let!

Michal Rybka
Michal Rybka
4. 10. 2019 03:00 68 Sdílej:

Seznam kapitol

1. Devadesátá 2. Krámek poblíž 3. Když podepisujete, tak se nedivte 4. Od nuly k miliardám 5. V neděli na štvanici

Někdo v ní nakupuje rád, někdo ji nesnáší kvůli zelenému skřetovi, ale je to fenomén, který znají všichni. Alza vznikla v roce 1994 a tento víkend slaví 25 let své existence. Historicky to není úplně přesně, výročí je až na konci listopadu, ale když plánujete tábořit venku na ostrově Štvanice, je pro oslavu začátek října lepší než začátek prosince!

Reklama
Reklama

Dnes je Alza známá hlavně svými inovacemi. Mimo obchod se hodně angažuje v elektromobilitě, ekologii, lokální energetice i automatizaci. Překročila 25 miliard obratu, vstoupila do dalších zemí, přišla s revolučními koncepty, jako je automatizovaná Prodejna budoucnosti, má svoje vlastní produkty.

Lidi z Alzy přicházejí s dalšími a dalšími inovacemi – je ohromující, jak daleko se za 25 let dostali z jednoho malého krámu!

Oslava dvacátého pátého výročí Alzy se odehraje na ostrově Štvanice a proběhne ve dvou dnech: V sobotu je VIP akce pro zvané a pro výherce soutěže, v neděli 6. října je vstup volný pro veřejnost. Akce probíhá od jedenácti dopoledne do šesti večer, budou připravena dema dronů, 3D tisku, virtuální reality a taky jídlo a zábava pro dorost.

Předchozí
Další
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning