Zaklínač 3: Divoký Hon – to už tu dlouho nebylo (a nebude)
i Zdroj: PCTuning.cz
Hry Článek Zaklínač 3: Divoký Hon – to už tu dlouho nebylo (a nebude)

Zaklínač 3: Divoký Hon – to už tu dlouho nebylo (a nebude) | Kapitola 8

Lucie Jiříková

Lucie Jiříková

25. 5. 2015 03:00 43

Seznam kapitol

1. Na cestě za Yennefer 2. Ve Střední Evropě obrostlé břízami jako doma 3. Jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá 4. Otevřený svět s příběhem lineární hry
5. Klepna je k nezaplacení 6. S Cirillou na cestě flashbacky 7. (Nejen) Yennefer, Triss a Ciri to sluší 8. Závěrečné shrnutí, hodnocení hry

Po dvou nepříjemných odkladech je Zaklínač 3: Divoký Hon konečně na světě. Předsunutá hodnocení na zahraničních serverech přitom znějí celkem jednoznačně a mnoho z vás tohle akční RPG jistě už dávno hraje. V dnešní recenzi proto nebudeme dělat překvapené, ale rovnou si povíme, proč je v Sapkowskeho digitálním světě tak dobře.

Reklama

Zaklínač 3: Divoký Hon je ohromně rozsáhlá hra. Pokud splníte všechny vedlejší questy, dá se mluvit i o více jak sto hodinách hratelnosti. Je tedy jasné, že vše nelze napsat do jedné recenze. Nezmínila jsem třeba Geraltovy zaklínačské smysly, díky nimž stopujete zvířata a osoby, na trpasličí karetní hru Gwint a na další obrovskou kupu věcí. Tohle prostě musíte prožít! Jo a málem bych zapomněla – hra se dočkala české lokalizace titulků.

Zaklínač 3: Divoký Hon je v mnoha ohledech převratným akčním RPG, které stojí za vaši pozornost, ať už jste fanouškem žánru nebo ne. Zaklínač 3 ukazuje, že i hry s otevřeným herním světem mohou mít velmi silný a spletitý příběh. A vedle toho se perfektně hraje a vypadá naprosto kouzelně. Mravenčí práce s každou maličkostí se vyplatila. Už teď je zřejmé, že koukáte na nejlepší RPG roku a dost možná i na nejlepší RPG několika nadcházejících let.

Zaklínač 3: Divoký Hon – to už tu dlouho nebylo (a nebude)
i Zdroj: PCTuning.cz

Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama