Adrenalin pro rok 2021: Novinky v AMD Radeon Software
Hardware Článek Adrenalin pro rok 2021: Novinky v AMD Radeon Software

Adrenalin pro rok 2021: Novinky v AMD Radeon Software | Kapitola 6

Adam Vágner

Adam Vágner

29. 4. 2021 03:00 16

Seznam kapitol

1. Spíše evoluce 2. Vylepšené rozhraní 3. Padání s větší elegancí 4. AMD Link: už i pro Windows a více hráčů 5. Radeon Boost s VRS: výrazné zlepšení kvality 6. A další...

AMD opět zhruba po roce významně vylepšilo Radeon Software. Balík ovladačů s označením Adrenalin 21.4.1 přináší vylepšení grafického rozhraní ovládacího panelu, vyšší komfort ovládání, vylepšení aplikace Link pro streamování (nejen) her z PC a podíváme se na vylepšený Radeon Boost s VRS, který má chytrým šizením renderingu zvedat fps.

Reklama
Reklama

A na závěr ještě další z mnoha novinek, kterou asi většina hráčů neocení, pro jedince s poruchou barevného vidění ale bude k nezaplacení. I přímo ze hry můžete na postraním panelu upravit barvy obrazu tak, aby více vyhovoval lidem s barvoslepostí.

Revoluční změny ani nějaké zásadní nové funkce se v balíku Radeon Software tentokrát nekonají. Na přímou konkurenci pro DLSS si ještě nějaký pátek počkáme, nová verze ovladačů se spíše nese v duchu řady menších vylepšení.

Předchozí
Další
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Pctuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Pctuning