Age of Empires: Definitive Edition – věčná klasika ve 4K
i Zdroj: PCTuning.cz
Hry Článek Age of Empires: Definitive Edition – věčná klasika ve 4K

Age of Empires: Definitive Edition – věčná klasika ve 4K | Kapitola 6

Lucie Jiříková

Lucie Jiříková

27. 2. 2018 03:00 20

Seznam kapitol

1. Na vlně nostalgie 2. Co je to AoE? 3. Milujte se a množte se 4. Lenost farmářů nezná mezí 5. Křišťálově čistá voda 6. Shrnutí, závěrečné hodnocení

Age of Empires mělo původně vyjít už loni na podzim. S přibližně tříměsíčním zpožděním se na naše PC dostal remake klasiky, která pomohla utvářet žánr strategií. Age of Empires: Definitive Edition má hodně co nabídnout, ale obsahuje také podstatné chyby. Přinášíme vám recenzi, která vám všechno podstatné shrne.

Reklama

Abych měla čisté svědomí, zhodnotím Age of Empires: Definitive Edition ze dvou pohledů. Pokud patříte mezi fanoušky původní hry, tento remake vám i přes své stávající chyby udělá velkou radost. Pokud ovšem na Age of Empires: Definitive Edition budeme nahlížet optikou současných hráčů, nelze tuto hru doporučit. Obsahuje příliš mnoho archaických prvků a nedostatků, přes něž se moderní hráči již nedokážou přenést.

Původní Age of Empires z roku 1997:

Age of Empires Definitive Edition:

Co se týče mě, ráda jsem si zavzpomínala na dobu dávno minulou. Těch pár desítek hodin ovšem mě vedlo hlavně k tomu, abych si více vážila současných her.

Age of Empires: Definitive Edition – věčná klasika ve 4K
i Zdroj: PCTuning.cz

Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama