asus-x51l-solidni-notebook-za-lidovku
PCTuning Článek

Asus X51L - solidní notebook za lidovku

Tomáš Šulc
Tomáš Šulc
6. 2. 2009 06:00 39 Sdílej:

Seznam kapitol

1. Asus X51L - hardware 2. Design, materiály, rozměry 3. Baterie, klávesnice, touchpad 4. Vstupy/výstupy, OS, příslušenství 5. Zvuk, chlazení, záruka 6. Testy TFT displeje
7. Testy procesoru 8. Testy operační paměti 9. Testy grafické karty - standardní 10. Testy pevného disku 11. Test výdrže baterie 12. Vyhodnocení a závěr

Plánujete koupi levného přenosného počítače, ale nevíte, který z početné nabídky vybrat? Pak by vám mohla přijít vhod naše dnešní recenze, kde se podíváme na Asus X51L. Tento 15,4" laptop nabídne za velice rozumnou cenu třinácti tisíc korun s daní dvoujádrový procesor, 250GB pevný disk či 2 GB operační paměti. Grafickým výkonem sice neohromí, ale na levnou kancelář nebo pro studenta je jako dělaný.

Reklama
Reklama

Výkon pevného disku příjemně překvapil. Sice není nijak vysoký, ale nejnižší, jak by napovídala cena laptopu, také není. Předinstalované Windows Vista kvůli celkovému slabému výkonu počítače sice neběží nejsvižněji, ale pracovat se na nich dá. Přesto se připravte na o něco delší načítání OS, než jste běžně zvyklí.

Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning